Arhīvs

Visi jaunumi
13 Oktobris 2011

UniCredit Bank atbalsta SOS bērnu ciematu ģimenes

Šī diena SOS bērnu ciematu asociācijas birojā sākās ar lielu pārsteigumu – ciemos bija ieradušies viesi no AS “UniCredit Bank”– Valdes priekšsēdētājs Ralfs Cimaneks, Kredītrisku analītiķe Olga Poberija un Mārketinga un komunikāciju nodaļas vadītāja Dace Straume.

Viesošanās iemesls bija UniCredit grupas lēmums atbalstīt SOS bērnu ciematu asociācijas darbību Latvijā ar vienreizēju ziedojumu 16 000 EUR apmērā. Šis atbalsts SOS bērnu ciematu asociācijas rīcībā nonāks, pateicoties AS “UniCredit Bank” darbinieces Olgas Poberijas lēmumam. 160 000 UniCredit grupas darbiniekiem aizvadītajā UEFA Čempionu Līgas sezonā bija iespēja piedalīties virtuālajā spēlē „Vairo labo spēlējot”, kuras laikā viņi, sākot no UEFA Čempionu Līgas astodaļfināla spēlēm, prognozēja spēļu rezultātus. Desmit visvairāk punktus ieguvušie darbinieki pēc finālspēles tos varēja pārvērst naudā, atbalstot kādu iepriekš izvēlētu labdarības organizāciju savā valstī. Olga Poberija, kas bija šīs spēles uzvarētāja visā UniCredit grupā, izvēlējās iegūto summu ziedot SOS bērnu ciematu ģimeņu atbalstam.

Pati Olga par savu lēmumu saka tā: „UniCredit Fonda piešķirto laimestu izvēlējos ziedot SOS bērnu ciematu asociācijai, jo šī organizācija palīdz grūtībās nonākušajiem bērniem, kam pietrūkst vecāku aprūpes un atbalsta. Bērnība ir tas laiks, kad vēl ir iespējams mainīt cilvēka attieksmi pret dzīvi un izpratni par labo un ļauno, kā arī palīdzēt viņam izvēlēties pareizo ceļu. Ceru, ka nākotnē mūsu valstī būs vairāk laimīgu cilvēku un sakārtotāka sociālā vide.”

IMG_3689_web.jpg