Arhīvs

Visi jaunumi
18 Marts 2010

Uzņēmums Fazer aicina zviedrus palīdzēt SOS bērnu ciematam Valmierā

15. martā visā Zviedrijā ir sākusies Fazer rīkotā akcija, kuras laikā iekviens pircējs, kurš iegādājies Fazer „Guldkakor” maizi, palīdzēs SOS bērnu ciematam Valmierā. Akcija ilgs 3 nedēļas, un Fazer ziedos 2 kronas no katra pārdotā maizes iepakojuma SOS bērnu ciematam Valmierā.

„Fazer un SOS bērnu ciematu organizāciju vieno uzskats, ka bērniem ģimene ir pats svarīgākais. Ekonomisko apstākļu dēļ daudziem bērniem Latvijā klājas ļoti smagi. Fazer kā starptautisks uzņēmums, kuram ir svarīgas ģimenes vērtības, cenšas palīdzēt tiem bērniem, kuriem nav lemts izaugt savā ģimenē. Atbalstot SOS bērnu ciematus, mēs radam iespēju šiem bērniem uzaugt ģimenē ar SOS mammu vai vecāku pāri un sajust ģimenes siltumu, kas tiem citādi tiktu liegts,”  stāsta SIA “Fazer maiznīcas” rīkotājdirektors Ivars Skrebelis.

„Mēs esam priecīgi un pateicīgi par Fazer atbalstu. Sadarbība ar Fazer jau ir ilgstoša un personiska – ne tikai naudas izteiksmē, bet arī Fazer darbiniekiem ar bērniem viesojoties SOS ciematu ģimenēs. Ir ļoti patīkami sadarboties ar uzņēmumu, kurš sociālo atbildību uztver nevis kā formālu pienākumu, bet ir patiesi ieinteresēts sniegt savu ieguldījumu SOS bērnu ciematu darbā un iesaistīties dažadās atbalsta aktivitātēs,” uzsver Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Vienošanās starp Fazer Grupu un starptautisko SOS bērnu ciematu organizāciju tika noslēgta pagājušajā gada novembrī. Tā paredz, ka Somijā, Zviedrijā un Krievijā ar dažādu produktu kampaņu palīdzību tiks vākti līdzekļi SOS bērnu ciematiem. Tā kā Zviedrijā nav SOS bērnu ciematu, tad visi Zviedrijā savāktie līdzekļi tiks ziedoti ciematam Valmierā, kur ar Fazer atbalstu jau ir uzbūvēta „Dumle” māja.