Arhīvs

Visi jaunumi
07 Maijs 2009

Uzziņu dienests 1188 aicina savus klientus ziedot Latvijas SOS bērnu ciematiem

Kopš šī gada aprīļa Uzziņu dienests 1188 aicina privātpersonas un uzņēmumus iesaistīties ziedojumu akcijā „Palīdzi bērniem izaugt gādīgā ģimenē!”. Uzziņu dienests 1188 ir atvēris speciālu ziedojuma kontu, kurā visa 2009. gada garumā tiks vākti līdzekļi SOS bērnu ciematu atbalstam. Ziedojumu var veikt 1188 interneta mājas lapā īpaši izveidotajā sadaļā. Savukārt akcijas informatīvais atbalstītājs Interinfo ziedo naudas līdzekļus SOS bērnu ciematiem, noslēdzot jaunus vai arī pagarinot jau esošos 1188 klientu līgumus. SOS bērnu ciematu rīcībā nonāks 1 lats no katra darījuma, savukārt klientiem līguma summa netiks palielināta.

„Šī akcija ir lielisks piemērs tam, ka ziedojot tikai vienu latu, mēs kopā varam sniegt ievērojamu atbalstu bērniem, kuriem tas ir nepieciešams. Visi iegūtie līdzekļi tiks izmantoti ciematos augošo bērnu vajadzību nodrošināšanai, kā arī jaunu bērnu uzņemšanai,” saka Lattelecom BPO valdes priekšsēdētāja Ilze Zoltnere. Pirms Ziemassvētkiem saziedotie līdzekļi nonāks Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas rīcībā, savukārt ikviens ziedotājs Ziemassvētkos saņems apsveikumu, ko zīmējis kāds no SOS bērnu ciematu bērniem.

„Uzziņu dienesta 1188 aicinājums uzņēmumiem un privātpersonām iesaistīties ziedošanas akcijā „Palīdzi bērniem izaugt gādīgā ģimenē!” ir lieliska iniciatīva. Mūsu asociācijai ir ļoti nepieciešams uzņēmumu un plašākas sabiedrības atbalsts, lai SOS bērnu ciemati arī turpmāk varētu darboties un sniegt patvērumu bērniem, kas palikuši bez vecāku aprūpes. Šī iniciatīva ir arī jauks turpinājums mūsu sadarbībai ar Lattelecom grupas uzņēmumiem, ko aizsāka Lattelecom darbinieku vadītās apmācības mūsu ciematu un jauniešu māju bērniem un pedagogiem,” stāsta Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Nacionālā direktore Ilze Paleja.

Lattelecom grupas uzņēmumu, kuru sastāvā ietilpst Uzziņu dienests 1188, sadarbība ar SOS bērnu ciematiem aizsākās š.g. pavasarī, kad 14 darbinieki no Lattelecom un meitas uzņēmumiem Citrus Solutions un Lattelecom BPO neieradās savās ierastajās darba vietās, bet nomanīja ikdienas vidi, dzīvojot un strādājot SOS bērnu ciematos Valmierā un Īslīcē un SOS jauniešu mājās Jelgavā un Iecavā. Šajā laikā darbinieki ne tikai iepazinās ar SOS bērnu ciematu un SOS jauniešu māju darbības principiem un iemītniekiem, bet arī vadīja apmācības pasākumus un sniedza praktiskas zināšanas par informācijas tehnoloģiju efektīvāku lietošanu ikdienā.