Arhīvs

Visi jaunumi
05 Jūnijs 2014

Valmierā atklāj āra vingrotavu!

Vakar, 4.jūnijā, Valmieras SOS bērnu ciematā atklāja āra vingrotavu.


 

Jaunizveidotā vingrotava būs vērtīgs ieguldījums gan Valmieras SOS bērnu ciematā dzīvojošo bērnu izaugsmei, gan pārējo Valmieras jauniešu attīstībai, jo vingrotavu apmeklēt ir aicināts ikviens interesents. Vingrotava tika ierīkota par Valmieras uzņēmēju ziedojumiem. Atklāšanas pasākumā bija aicināti arī visi tie uzņēmēji, kas bija ziedojuši šim mērķim un, bez kuru atbalsta tās ierīkošana nebūtu iespējama.

 

 

 

Pasākuma laikā viesus cienāja Endijs Bērziņš, restorānu tīkla "Vairāk saules" šefpavārs, kopā ar Valmieras SOS bērnu ciemata jauniešiem, kuri ir izrādījuši interesi par pavārmākslu.

Āra vingrotava izveidota par līdzekļiem, kas tika saziedoti "Labdarības vakariņu" laikā - pagājušajā gadā džeza klubā - restorānā "Parks". "Labdarības vakariņās" piedalījās gan pašvaldības uzņēmumu vadītāji, gan privātā sektora pārstāvji, kuri vēlējās dot savu ieguldījumu Valmieras SOS bērnu ciemata attīstībā.

Valmieras SOS Bērnu ciemats tika atklāts 2007.gada 25.augustā. Tas ir simtais bērnu ciemats Eiropā un otrais SOS ciemats Latvijā. Valmieras ciemata  audzuģimenēs pašlaik savas jaunās mājas un ģimenes mīlestību ir raduši 64 bērni no visas Latvijas. Pateicoties mūsu atbalstitājiem, abos ciematos kopā jaunas ģimenes ir atraduši 160 bērni.