Arhīvs

Visi jaunumi
03 Septembris 2013

Valmierā atklāta Samsung digitālā mācību klase

Sadarbojoties Samsung un SOS Bērnu ciematu asociācijai mācību gada sākumā Valmieras 5. vidusskolā atklāta Samsung digitālā klase: interaktīvā tāfele, 30 planšetdatori un iespēja turpmāk izmantot tā dēvēto “One To One” computing apmācību. Jaunā interaktīvā tehnoloģija ir Samsung dāvinājums Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijai un Valmieras 5. vidusskolai. Turklāt klase būs pieejama arī skolotājiem, skolu vadītājiem, skolēniem un citiem interesentiem no visa Vidzemes reģiona.

“Kā tehnoloģiju pārzinātājs, mēs redzam cik ļoti to straujā attīstība maina mūsu ikdienu. Tehnoloģijas ietekmē veidu, kā sazināmies, strādājam un aizvien vairāk to – kā mācāmies. Tāpēc, lai iedvesmotu jauniešus nākotnes panākumiem, bet skolotājus - mūsdienīgam, radošam mācību procesam, mēs aizsākam Digitālās izglītības iniciatīvu un ar lepnumu atklājam šo jaunākajām tehnoloģijām aprīkoto klasi,” stāsta Samsung Electronics Baltics Korporatīvās komunikācijas vadītāja Iveta Bojāre.

„Samsung digitālās klases izveide ir turpinājums Samsung un SOS Bērnu ciematu draudzībai vairāku gadu garumā. Pateicoties Samsung organizētajam iedvesmas skrējienam – Hope Relay, Latvijas iedzīvotāju atsaucībai un atbalstam tika savākti līdzekļi Latvijas SOS bērnu ciematos dzīvojošo ģimeņu atbalstam. Mūsdienīga digitālā klase ar interaktīvām tehnoloģijām Valmieras 5. vidusskolā sniegs iespēju gan Valmieras SOS ciemata bērniem, gan arī visiem skolas audzēkņiem izmantot jaunas un atraktīvas metodes mācību priekšmetu un moderno tehnoloģiju apguvē. Mēs esam pateicīgi un gandarīti, ka Latvijā ir tādi uzņēmumi kā Samsung, kuri patiesi ir ieinteresēti sabiedrības un īpaši bērnu nākotnes veidošanā,” stāsta Ilze Paleja, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore.