Arhīvs

Visi jaunumi
31 Maijs 2010

Valmieras ciematā viesosies partneri no Fazer

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā Valmieras SOS bērnu ciematā viesosies četri uzņēmuma Fazer darbinieki no Zviedrijas, lai iepazītos ar ciemata ģimenēm, kurām uzņēmums sniedz finansiālu palīdzību. Valmieras SOS bērnu ciematā, pateicoties Fazer atbalstam, ir uzbūvēta „Harmoniju” māja, kurā Aigas un Oļģerta gādībā aug seši bērni.

„Fazer kā starptautisks uzņēmums, kuram ir svarīgas ģimenes vērtības, uzskata, ka katrs bērns vēlas un ir pelnījis laimīgu bērnību. Atbalstot SOS bērnu ciematus, mēs esam pārliecināti, ka šeit bērni saņem to ģimenes siltumu, kas dažādu apstākļu dēļ viņiem nav bijis lemts kopā ar īstajiem vecākiem,” stāsta SIA “Fazer maiznīcas” komunikāciju direktore Baiba Gulbe.

Četri darbinieki, kuri viesosies Valmierā izvēlēti Zviedrijas Fazer rīkotajā konkursā par labāko kolēģi no apmēram 3500 Fazer darbiniekiem. Iespēja klātienē satikties ar ģimenēm veicinās informācijas apmaiņu un Zviedrijas sabiedrības izpratni par to, cik nozīmīgs ir sniegtais atbalsts. Pēc ciemošanās Latvijā Fazer darbinieki kļūs par sava veida vēstniekiem un stāstīs saviem kolēģiem par redzēto un piedzīvoto Valmieras SOS bērnu ciematā.

„Priecājamies, ka Fazer ir uzņēmums, kurš ne tikai sniedz regulāru finansiālu atbalstu mūsu ciematu ģimenēm, bet arī aicina savus darbiniekus būt aktīviem, iejūtīgiem un atbildīgiem cilvēkiem, personiski iesaistoties SOS bērnu ciematu atbalsta aktivitātēs,” uzsver Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.