Arhīvs

Visi jaunumi
26 Augusts 2010

Valmieras ciemats svin savu trešo dzimšanas dienu

25. augustā Valmieras SOS bērnu ciemats atzīmēja savas pastāvēšanas 3. dzimšanas dienu. Bērni bija īpaši rūpīgi gatavojušies jubilejas svinībām un ciemata viesus iepriecināja ar virkni atraktīvu un radošu priekšnesumu, rādot prasmes, kas apgūtas aizvadītā gada laikā. Ciematu jubilejā sveikt bija ieradušies tuvi un tāli viesi – draugi, atbalstītāji, brīvprātīgie un bāriņtiesu pārstāvji. Par īpaši sportisku noskaņojumu svinībām bija parūpējušies BK Valmiera un Valmieras futbola kluba pārstāvji.

Ciematu dzimšanas dienā apciemoja arī uzņēmuma Tieto Latvija pārstāves Iveta Rībena un Agita Kārkliņa. Sadarbība starp Tieto korporāciju un Valmieras SOS bērnu ciematu tika uzsākta aizvadītajā gadā. 2009. gadā Tieto ziedotie līdzekļi novirzīti Valmieras SOS bērnu ciemata „Izglītības un attīstības programmai”, kuras mērķis ir atbalstīt bērnu un jauniešu fizisko, intelektuālo un sociālo attīstību. Programmas ietvaros sniegtas logopēda, psihologa un citu speciālistu konsultācijas, kā arī īstenotas dažādas apmācību aktivitātes. Programmas ietvaros sniegts atbalsts arī trīs SOS jauniešu apmācību izdevumu segšanai.

Tieto dāsnais ziedojums palīdzējis mums atklāt un tālāk attīstīt SOS ciemata bērnu un jauniešu talantus, liels paldies par to!

Ielūkojies arī bildes no dzimšanas dienas svinībām - flickr.com!

Valmieras dzimsanas diena.JPG