Arhīvs

Visi jaunumi
21 Aprīlis 2009

Valmieras SOS Bērnu ciemats aicina atbalstīt Draudzības laukuma iniciatīvu

Valmieras SOS Bērnu ciemats šī gada pavasarī uzsācis Draudzības laukuma iniciatīvu, aicinot Valmieras, kā arī citu Latvijas pilsētu atsaucīgos uzņēmējus un iedzīvotājus atbalstīt sporta laukuma izveidi ciemata teritorijā. 

SOS ciematu galvenais mērķis ir radīt bērniem vidi, kurā tie var augt, attīstīties un kļūt par pilnvērtīgiem sabiedrības locekļiem, tādēļ radošajām un sporta aktivitātēm tiek pievērsta tikpat liela vērība kā bērna pedagoģiskajai un sociālajai audzināšanai.

Draudzības laukuma nosaukums radies no ciematnieku idejas par to, ka jaunajam sporta laukumam jākļūst par vietu, kas ir atvērta visiem Valmieras un tās apkārtnes bērniem, kas vēlas apciemot Valmieras SOS Bērnu ciematu un kopā ar tur dzīvojošajiem bērniem sportot un mēroties veiklībā un izturībā.

Valmierieši ļoti cer uz atbalstu šai iniciatīvai, jo sporta laukums dotu ne tikai iespējas kopīgi sportot un svinēt svētkus, bet arī savstarpēji satuvināties un rast jaunus draugus.

Atbalsta nolūkam ir atvērts ziedojumu konts Hipotēku bankā: LV79LHZB4200024427001, SWIFT kods LHZBLV22. Veicot ziedojumu, lūdzu, norādiet ziedojuma mērķi: Sporta laukums.

Valmieriešu iniciatīvai jau atsaukusies Hipotēku banka, ne tikai ziedojot, bet aicinot ziedošanas akcijā iesaistīties arī bankas darbiniekus un bankas filiāļu apmeklētājus Latvijas reģionos.