Arhīvs

Visi jaunumi
20 Aprīlis 2009

Valmieras SOS ciemata bērni talko kopā ar Latvijas diplomātiem

18.aprīļa Lielajā talkā Valmieras SOS ciemata bērni strādāja plecu pie pleca ar 40 Latvijas Ārlietu ministrijas diplomātiem. Valmierā kuplo palīgu pulku sagaidīja un kopā ar viņiem talkoja Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas padomes locekle Ingrīda Meierovica.

Talkā piedalījās Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Teikmanis ar kundzi Ingunu Peniķi, Divpusējo attiecību direkcijas vadītājs Eduards Stiprais, Konsulārā departamenta direktore Zanda Grauze, Ārlietu ministra biroja vadītāja Ilze Milta un vēl 35 ministrijas darbinieki. Talkotājus ar savu klātbūtni pagodināja un palīdzīgu roku sniedza arī Lietuvas vēstnieks Latvijā Antans Vaļonis (Antanas Valionis) un Lietuvas vēstniecības pārstāvji.

Talkas laikā ciemata bērni, ministrijas un Lietuvas vēstniecības pārstāvji kopumā savāca ap 25 m3 atkritumu un izraka vairākus metāllūžņus, tai skaitā velosipēdu, televizoru un metāla žoga fragmentus. Pēc padarītā darba talkotāji pulcējās ap kopīgu ugunskuru, dalījās pārdomās par atradumiem un nobaudīja ciemata saimnieku pagatavoto zupu.

 

Fotogalerija