Arhīvs

Visi jaunumi
12 Decembris 2014

Ziemassvētku labdarības kampaņa „Palīdzi bērniem piedzīvot ģimenisku siltumu!”

„Annija savu īsto mammu neatceras. Viņas atmiņā palikusi maza, tumša istaba, kurā bieži bija auksts. Un vēl viņa atceras mokošo bada sajūtu. Tādēļ vēl šodien viņa savu šķīvīti vienmēr izēd tukšu. Viņa atceras arī bērnu namu, daudzās redeļu gultiņas un auklīti, kura ļāva sēdēt klēpī. Un ģimeni, kura gribēja ar viņu iedraudzēties, lai ņemtu līdzi uz Franciju, bet kurai nepatika viņas māsas. Bet tad kādu dienu viņa satika mammu Dzintru. Jau brīdī, kad mammīte ienāca viņas istabā, Annija saprata, ka turpmāk viss būs labi. Kopš tās dienas viņa kopā ar māsām un mammu Dzintru dzīvo savā jaunajā – SOS ģimenē. Kopā viņas iet uz veikalu, gatavo ēst, spēlē riču-raču, mācās burtiņus un pats galvenais, kopā svin svētkus. Mīļākie svētki Annijai un viņas māsām ir Ziemassvētki, jo tad visa ģimene kopā cep piparkūkas, rotā eglīti, pašā vakarā iededz svecītes un pie loga gaida Ziemassvētku vecīti.”

 
Tuvojoties Ziemassvētkiem, aicinām Tevi atbalstīt SOS ciematu ģimeņu bērnus, ziedojot brīvi izvēlētu summu, kas palīdzēs sagādāt, piemēram:

    10€ -  dāvanu bērnam Ziemassvētkos;
    15€ -  radošo nodarbību kurss vienam bērnam vienam mēnesim;
    20€ - mājsaimniecības lietas ģimenei;
    50€ - teātra apmeklējums vienai ģimenei;
    200€ - psiholoģiskās palīdzības kurss vienam bērnam

Tieši pateicoties Tavam ziedojumam Annijai un viņas māsām ir iespēja piedzīvot ģimenes siltumu!

 
Šis ir sešgadīgās Annijas stāsts, bet līdzīgu dzīves sākumu piedzīvojusi lielākā daļa no Latvijas bērniem, kuri agrīnā vecumā zaudējuši savus bioloģiskos vecākus. Daudzi no šiem bērniem izaug, tā arī neuzzinot, ko nozīmē īsta ģimene, un pieaugot bieži vien nemāk veidot savu, labāku ģimeni. Latvijā, diemžēl, vēl joprojām nepilni divi tūkstoši bērnu savu bērnību pavada bērnu namos.
Divos SOS bērnu ciematos – Valmierā un Īslīcē savas jaunās mājas un ģimeni raduši 150 bērni no visas Latvijas. Katrā no divdesmit piecām ciematu ģimenēm aug 5-7 bērni, par kuriem, tāpat kā īstās ģimenēs, ik dienu rūpējas SOS mammas vai SOS vecāku pāri.
SOS bērnu ciemati ir nevalstiska organizācija – biedrība, kas tikai pateicoties sadarbības partneru un atbalstītāju palīdzībai var gādāt par to, lai bērni izaugtu ģimenē.

Ikviena uzņēmuma vai privātpersonas atbalsts šajā darbā mums ir ļoti svarīgs, jo tas ļauj mums uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un sniegt viņiem pašu galveno – ģimenes siltumu.


 Ja vēlaties saņemt ziedojuma apstiprinājumu, lai saņemtu nodokļu atlaides lūdzu sazinieties ar SOS Bērnu ciematu asociāciju.

Mūsu rekvizīti

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija
Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012
Reģ. Nr. 40008029381

Mūsu konti
SEB bankā LV56UNLA0050011994184
Swedbank LV65HABA0551033254521
Nordea bankā LV44NDEA0000083612402