Arhīvs

Visi jaunumi
26 Novembris 2009

Ziemassvētku labdarības kartiņas

SOS bērnu ciemati Latvijā aicina ikvienu iegādāties labdarības Ziemassvētku kartītes, kuras zīmējuši SOS ciematu bērni un viņu draugi – Latvijas mākslinieki. Sirsnīgās Ziemassvētku kartiņas var iegādāties lielākajās Latvijas Pasta nodaļās un E-veikalā, Jāņa Rozes grāmatnīcās, kā arī pasūtīt mājas lapā www.sosbernuciemati.lv.

Šī gada labdarības kartiņu kolekcijai dots nosaukums „Sūtījums no sargeņģeļa”. SOS bērnu ciemati Latvijā aicina cilvēkus, iegādājoties labdarības Ziemassvētku kartiņas kļūt par sargeņģeli kādam bērnam no SOS bērnu ciematiem. Iegādājoties šo kartīti un nosūtot to tuviniekiem, draugiem vai sadarbības partneriem, apsveicējs nosūtīts ne tikai svētku sveicienu, bet arī prieka stariņu no kāda bērna sirsniņas. Pateicoties kartiņu nosūtītāju atbalstam, bērni arī turpmāk varēs baudīt ģimenes mīlestību un gādību SOS bērnu ciematos. No kartiņu pārdošanas iegūtie līdzekļi tiks izmantoti bērnu ikdienas uzturam, izglītībai un veselības aprūpei.

„Ik gadus, tuvojoties Ziemassvētku laikam, ciematu bērni cītīgi gatavo zīmējumus, kas pārtop par labdarības Ziemassvētku kartiņām un kopā ar svētku sveicieniem aizceļo pasaulē. Arī šogad turpinām šo tradīciju un esam kopā ar bērniem sagatavojuši jaukas Ziemassvētku kartiņas. Īpaši priecājamies, ka šogad mūsu kartiņas varēs iegādāties arī Latvijas Pasta nodaļās un Jāņa Rozes grāmatnīcās, jo šādā veidā bērnu darbiņi svētku prieku sagādās vēl vairāk cilvēkiem visā Latvijā”, norāda Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.