Jaunumi

Visi jaunumi
02 Decembris 2016

„BENU Aptiekas” ar īpašu Ziemassvētku akciju aicina atbalstīt Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas ciematu

Turpinot ilggadējo un veiksmīgo sadarbību ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju, aptieku tīkls „BENU Aptieka” aicina savus pircējus arī šajos Ziemassvētkos sniegt atbalstu SOS ciematu bērniem.

Decembrī „BENU Aptiekās” visā Latvijā noritēs īpaša akcija – iegādājoties „BENU Aptieka” zīmola produkciju, 5% no pirkuma summas tiks ziedoti SOS ciematos mītošajiem bērniem. Ņemot vērā, ka ziema ir laiks, kad īpaši jāparūpējas par savu imunitāti, iespējams, „BENU Aptiekas” zīmola produkti, piemēram, C vitamīns, multivitamīnu komplekss, zivju eļļa u.c. var kalpot ne tikai savas veselības stiprināšanai, bet arī kā praktiska Ziemassvētku dāvana tuviniekiem.

SOS bērnu ciemata atbalstam īstenotas akcijas Ziemassvētku laikā jau kļuvušas par ikgadēju „BENU Aptieku” tradīciju. Iepriekšējos gados aptiekās bija iespējams iegādāties īpašas svētku kartītes. Vairāku gadu laikā, pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, svētku laikā pārdoti tūkstoši SOS bērnu ciematu iemītnieku un viņu draugu mākslinieku zīmēto kartīšu. Visi tirdzniecības laikā iegūtie finanšu līdzekļi tikuši novirzīti Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijai, uzlabojot SOS bērnu ciematos un jauniešu mājās mītošo bērnu ikdienu.

Šogad pirmo gadu esam uzsākuši jauna veida atbalsta akciju mūsu ilggadējiem draugiem – Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijai. Vairāku gadu laikā esam īstenojuši arī cita veida atbalsta projektus, lai gan palīdzētu uzlabot gan ciematu vidi, gan sniegtu atbalstu interešu izglītības iespēju attīstīšanā,” stāsta „BENU Aptieka” mārketinga daļas vadītāja Agnija Greiziņa. „Svētku laikā mudinām sabiedrību un citus uzņēmumus domāt par saviem līdzcilvēkiem, sniedzot atbalstu tiem, kuriem tas nepieciešams visvairāk!

 Benu web.jpg

BENU aptieku tīkls ir viens no vadošajiem zāļu mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums dibināts 1995.gadā un ir viens no „PHOENIX Group” uzņēmumiem, kas savukārt ir lielākais medikamentu tirgotājs Eiropā. Patlaban „BENU Aptieka” tīkls Latvijā apvieno 66 aptiekas.