Jaunumi

Visi jaunumi
10 Jūlijs 2017

"Bērnu disciplinēšana" - apmācības audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem

AIRI vecākiem (jeb Attīstība, Informācija, Resursi, Izglītība vecākiem) ir starptautiski atzīta un uz pierādījumiem balstīta audžuvecāku (aizbildņu, audžuģimeņu un adoptētāju) izvērtēšanas, sagatavošanas un izglītošanas programma.

Piedāvājam apmācības audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem

"Bērnu disciplinēšana"

Disciplinēšanas nozīme bērnu aprūpē un attīstības vajadzību nodrošināšanā, kā arī konkrēti ieteikumi audžuvecākiem, kā tikt galā ar bērnu uzvedību.

Apmācību ilgums: 9 stundas jeb trīs 3 stundu ilgas nodarbības.

Apmācību norises datumi un laiks: 24., 31. augustā un 7. septembrī no plkst. 17.30 līdz 20.30

Norises vieta: SOS BCA telpās Rīgā, Zemitāna laukums 5

Dalības maksa: apmācības ir bez maksas. Apmācību dalībniekiem tiek nodrošināti mācību izdales materiāli un kafijas pauzes.

Apmācību tēmas: Kontakta veidošana ar bērnu, Aktīvās  klausīšanās  prasmes un “Es”vēstījumi;  Saistība starp pašapziņu un pozitīvu uzvedību; Dažādas disciplinēšanas metodes: atalgošana, iedrošināšana, ignorēšana, prasību un sagaidāmās uzvedības noteikšana, dabiskās un loģiskās cēloņsakarības; pārtraukuma metode pārmaiņu plānošana; Vides pārveidošana;  Problēmu risināšanas metode; Biežāk izplatītās uzvedības problēmas un kā uz tām reaģēt.

Apmācību vadītāji: psiholoģe Dace Beināre un adoptētāja Dace Dzedone. Apmācību vadītāji ir speciāli apmācīti darbam ar šo programmu un strādā pāri.

Apmācību grupas dalībnieku skaits – līdz 16 dalībniekiem. Apmācībām var pieteikties vairāki vienas ģimenes locekļi.

 

Pieteikšanās apmācībām rakstot uz e-pastu Dace.Dzedone@sosbca.lv vai pa tālruni 26556163.

Apmācību beidzot, dalībnieki saņems – Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas neformālās izglītības centra “SOCIETAS SOCIALIS” apliecinājumu par programmas apguvi.

 

Papildus informācija  par apmācību programmu - pie Ineses Feceres-Antipinas pa tālruni 26373146 vai e-pastu: inese.fecere@sosbca.lv