Jaunumi

Visi jaunumi
31 Marts 2015

SOS Bērnu ciematu asociācijas padomei pievienojas SEB bankas un Microsoft Latvia pārstāvji

Aizvadītajā nedēļā notika Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas kopsapulce. Tās laikā tika apstiprināts asociācijas 2014. gada darbības pārskats, kā arī ievēlēta jauna asociācijas padome. SOS Bērnu ciematu asociācijas padomē tika ievēlēti četri jauni locekļi – SEB bankas Valdes loceklis un finanšu direktors Kārlis Danēvičs, Microsoft Latvia vadītājs Ēriks Eglītis, ilggadējā SOS Bērnu ciematu asociācijas Attīstības direktore Daiga Eiduka, kā arī starptautiskās SOS bērnu ciematu asociācijas pārstāvis Toms Malvets (Tom Malvet).

Š.g. 26. aprīlī notika biedrības Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ikgadējā kopsapulce, kuras laikā tika  apstiprināts 2014. gada darbības pārskats, kā arī ievēlēta jauna asociācija padome. SOS Bērnu ciematu asociācijas padomē tika ievēlēti  četri jauni biedri – SEB bankas Valdes loceklis un finanšu direktors Kārlis Danēvičs, Microsoft Latvia vadītājs Ēriks Eglītis, ilggadējā SOS Bērnu ciematu asociācijas attīstības direktore Daiga Eiduka, kā arī starptautiskās SOS bērnu ciematu asociācijas pārstāvis Toms Malvets (Tom Malvet). Darbu padomē turpinās arī tās ilggadējā priekšsēdētāja Māra Bite, advokātu biroja Tark Grunte Sutkiene vadošais partneris Ivars Grunte, kā arī starptautiskās SOS bērnu ciematu asociācijas pārstāve Katrīna Raie (Katrin Raie).

„Esam gandarīti, ka mūsu asociācijas padomei pievienojušies jauni un enerģiski biedri - SEB bankas finanšu direktors Kārlis Danēvičs un Microsoft Latvia vadītājs Ēriks Eglītis. Abi uzņēmumi ilgus gadus ir atbalstījuši Latvijas SOS Bērnu asociācijas darbu un esam pārliecināti, ka uzņēmēju iesaistīšanās padomes darbā ļaus mums efektīvāk organizēt asociācijas pārvaldības procesus, lai spētu pēc iespējas labāk palīdzēt bērniem un ģimenēm, kuras nonākušas mūsu rūpju lokā,” stāsta Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.


Par SOS bērnu ciematiem
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un uztur ģimeņu atbalsta centrus vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā un Iecavā – atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 150 bērni un jaunieši no visas Latvijas. SOS ģimeņu atbalsta centri ik gadu sniedz nepieciešamo atbalstu un palīdzību vairāk kā 500 bērniem no Valmieras, Rīgas, Bauskas sociālā riska ģimenēm.

Papildu informācijai:
Dace Dzedone
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija
Tālr. 26556163
E-pasts: dace.dzedone@sosbca.lv, www.sosbernuciemati.lv