Jaunumi

Visi jaunumi
14 Maijs 2015

JO VIŅAM ESI TU

Aprīļa nogalē aizsākām sociālo kampaņu “Jo viņam esi Tu”, kurā iepazīstinām sabiedrību ar SOS bērnu ciematu un SOS audžuģimeņu darbu un aicināt atbalstīt to. Kampaņas laikā ikviens var kļūt par SOS bērnu ciematu ģimenēs augošo bērnu regulāro atbalstītāju, reģistrējoties māja lapā www.sosciemati.lv - Latvijā pirmajā regulāro ziedojumu platformā. 


SOS bērnu ciematu dziļākā pārliecība ir, ka ikvienam bērnam ir jāuzaug ģimenē. Ja kādu apstākļu dēļ tas nav iespējams bērna bioloģiskajā ģimenē, tad ir jārod veids un iespēja kā bērns var uzaugt ģimeniskā vidē.


Tādēļ jau astoņpadsmito gadu SOS bērnu ciemos tiek veidotas un atbalstītas, t.s. SOS ģimenes, kurās SOS mammas vai vecāku pāri rūpējas par 5-6 pieņemtajiem bērniem līdz tie kļūst pastāvīgi. Šobrīd SOS ciemata ģimeņu un jauniešu māju gādībā ir 150 bērni un jaunieši.


Bērni, tāpat kā koki, neizaug kampaņu ietvaros. Viņi neizaug no viena glāsta. Viņiem ir nepieciešams ilglaicīgs atbalsts. Tādēļ šajā kampaņā īpaši aicinām cilvēkus regulāri ziedot SOS bērnu ciematu ģimenēs augošo bērnu atbalstam. Kampaņai izveidota speciāla mājas lapa www.sosciemati.lv, kurā ikviens cilvēks, kurš dala mūsu pārliecību par to, ka bērnam ir jāuzaug ģimenēs var pievienoties SOS bērnu ciematu Draugu klubam un apņemties regulāri atbalstīt ar brīvi izvēlētas summas ziedojumu kādu no SOS bērnu ciematu ģimenēs augošajiem bērniem. Neviena no izvēlētajām summām nebūs par mazu, jo tas palīdzēs kādam bērnam izaugt ģimenē.


Šis bērns būs paēdis, samīļots un drošībā, JO VIŅAM ESI TU!
Vairāk par kampaņu var izlasīt kampaņas mājas lapā www.sosciemati.lv