Jaunumi

Visi jaunumi
22 Septembris 2017

Aicinām uz apmācībām - "Bērnu un pusaudžu seksualitāte. Seksuālās izmantošanas simptomi un pazīmes"

AIRI vecākiem (jeb Attīstība, Informācija, Resursi, Izglītība vecākiem) ir starptautiski atzīta un uz pierādījumiem balstīta audžuvecāku (aizbildņu, audžuģimeņu un adoptētāju) izvērtēšanas, sagatavošanas un izglītošanas programma.

Piedāvājam apmācības audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem:

Bērnu un pusaudžu seksualitāte.
Seksuālās izmantošanas simptomi un pazīmes.

Apmācību ilgums: 9 stundas jeb trīs 3 stundu ilgas nodarbības.

Apmācību norises laiks: 5., 12. un 19. oktobris, plkst. 17.30-20.30

Norises vieta: Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrs, Zemitāna laukums 5, 2.stāvs

Dalības maksa: apmācības ir bez maksas. Apmācību dalībniekiem tiek nodrošināti mācību izdales materiāli un kafijas pauzes.

Apmācību tēmas: Normāla bērnu un pusaudžu seksuālā uzvedība. Kā runāt ar bērnu par seksualitāti. Paņēmieni bērnu izglītošanai par seksualitāti. Seksuālās izmantošanas pazīmes un simptomi. Kāpēc un kā notiek seksuālā izmantošana. Faktori, kas nosaka seksuālās izmantošanas ietekmi uz bērnu. Seksuāli izmantotiem bērniem raksturīgākās problēmas. Terapeitiskā audzināšana.

Apmācību vadītāji: Psiholoģe Dace Beināre un adoptētāja Dace Dzedone. Apmācību vadītāji ir speciāli apmācīti darbam ar šo programmu un strādā pāri.
Apmācību grupas dalībnieku skaits – līdz 16 dalībniekiem. Apmācībām var pieteikties vairāki vienas ģimenes locekļi.

Pieteikšanās apmācībām un papildus informācija, rakstot uz e-pastu dace.dzedone@sosbca.lv vai pa tālruni 26556163
Apmācību beidzot, dalībnieki saņems – Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas neformālās izglītības centra “SOCIETAS SOCIALIS” apliecinājumu par programmas apguvi.


Papildus informācija  par apmācību programmu - pie Ineses Feceres-Antipinas pa tālruni 26373146 vai e-pastu: inese.fecere@sosbca.lv