Jaunumi

Visi jaunumi
07 Marts 2016

Atkausēsim sirdi kopā?

Vai mēs varam apsteigt dabas pavasari un atkausēt sirdi pirms izkusīs sniegs aiz SOS bērnu ciematu logiem? Līdz pavasarim atlikušas tikai skaitītas dienas, tāpēc SOS bērnu ciemati turpina sociālo kampaņu “Sasildi sirdi!”, kurā aicina ziedot SOS bērnu ciematu ģimenēs augošo bērnu atbalstam.

Bērnam būtu jāuzaug mīlošā un gādīgā ģimenē. Diemžēl dzīvē tā nenotiek. Bērni zaudē savus vecākus, ģimenes, piederīgos, un vairāk kā 1500 bērni Latvijā joprojām dzīvo bērnu namos.

Lai šiem bērniem būtu iespēja izaugt ģimenēs, jau gandrīz 20 gadus Latvijā tiek veidotas un atbalstītas SOS ģimenes, kuras dzīvo 2 SOS bērnu ciematos – Valmierā un Īslīcē. Šo gadu laikā SOS ģimeņu paspārnē izauguši jau vairāk kā 100 bērni. Šobrīd SOS ģimenēs savas jaunās mājas un vecākus ir raduši 140 bērni no visas Latvijas. Ikvienam no šiem bērniem ir savs, bieži vien ļoti sāpīgs dzīves stāsts, bet visus viņus vieno ilgas pēc gādīgas ģimenes, kurā būt piederīgiem un droši pieaugt.

SOS Bērnu ciematiem atkausēt sirdi palīdz arī Latvijas populārā mūzikas grupa Musiqq ar savu jauno singlu "Silta sirds!", kura šogad cīnās par Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta Mikrofons" 2015 nominācijā Alfa gada dziesma.

Turam mazus un lielus īkšķus par Musiqq uzvaru, kā arī par to, lai visiem kopā tiešām izdodas pierādīt, ka tikai silta sirds aukstu sasildīs!

Vairāk par kampaņu var uzzināt mājas lapā www.sasildisirdi.lv.