Jaunumi

Visi jaunumi
26 Novembris 2015

Balva par būtisku ieguldījumu vardarbības pret bērnu novēršanā

26. novembrī mūsu kolēģe Ilze Žagare, SOS bērnu ciematu Lielrīgas reģionālās programmas/ Resursu un Kompetences centra direktore, VI ikgadējās Starptautiskās konferences vardarbības pret bērnu novēršanai “Seksuālā vardarbība pret bērnu attiecas arī uz Tevi” ietvaros, saņēma balvu par būtisku ieguldījumu vardarbības pret bērnu novēršanā.

Centrs “Dardedze” Ilze darbu novērtē šādi: "Lai sasniegtu darba mērķus, Ilze iet pāri ierastajām robežām, tādējādi veicinot sadarbību, kas ierastajā sistēmā ne vienmēr ir aktuāla vai nepastāv vispār. Viņai ir plašs skatījums uz dažādām situācijām un radoša un avangardiska pieeja to risināšanā. Viņai piemīt ass prāts, aizrautība, kā arī personības un personīgais šarms. Viņas rīcībai ir likumsakarīga perspektīva ar centrā fokusētām katra bērna interesēm.


Jebkurās attiecībās, gan pozitīvās, gan negatīvās Ilze spēj saglabāt cilvēciskumu. Katra Ilzei blakus stāvoša persona parasti jūtas vajadzīga un svarīga, jeb darbinieku vārdiem: “Gods stāvēt blakus”. Ilze augstu vērtē jebkura profesionāļa stiprās puses un tas kolēģiem palīdz būt novērtētiem. Viņai piemīt veselais saprāts un drosme brīvi rīkoties, nepakļauties rutīnas uzliktajiem noteikumiem vai nolemtībai. Kā arī drosme mainīt savus iepriekš pieņemtos lēmumus."