Jaunumi

Visi jaunumi
30 Augusts 2017

Baudot kafiju, Radisson Blu un Paulig aicina sasildīt SOS ciematu bērnus

No 1. septembra līdz 30. septembrim Radisson Blu viesnīcās sadarbībā ar Paulig Coffee Latvia notiek ziedojumu vākšanas kampaņa „Dāvā siltumu SOS ciematu bērniem!”, kuras laikā katrs var iesaistīties un palīdzēt nodrošināt siltas mājas SOS bērnu ciematos augošajiem bērniem.
Akcijas laikā ikviens ir aicināts viesnīcās Radisson Blu Latvija, Radisson Blu Elizabete, Radisson Blu Rīdzene, Radisson Blu Daugava iegādāties kafiju, tādējādi no katras nopirktās kafijas ziedojot 0.50EUR jaunu apkures katlu iegādei SOS bērnu ciematos.

SOS bērnu ciemati Latvijā darbojas jau 20 gadus, tāpēc gadu desmitus atpakaļ uzstādītie katli ir tehniski novecojuši. Lai nodrošinātu silto ūdeni un siltumu gada aukstajos mēnešos vairāk kā 140 bērniem, kas mīt 26 SOS bērnu ciematu mājās Valmierā, Īslīcē un Iecavā, vairāk mājām ir nepieciešami jauni apkures katli.

paulig.jpg

Radisson Blu viesnīcas Rīgā ir ļoti priecīgas, ka šogad ir izdevies kopā ar ilggadējo partneri Paulig vienoties šādā lieliskā labdarības akcijā. Viesnīcās kafija ir viens no visvairāk pirktajiem produktiem un mēs esam pārliecināti, ka mums, apvienojot spēkus, izdosies sasniegt lieliskus rezultātus un nodrošināt SOS ciematu bērnus ar piemērotiem dzīvošanas apstākļiem. Drošībai un siltumam ir jābūt nodrošinātam katram cilvēkam un jo sevišķi katram bērnam, tādēļ esam ļoti priecīgi atbalstīt šo akciju.Andrejs Gavars, Carlson Rezidor Hotel Group, atbildīga biznesa koordinators Baltijas valstīs.

Mēs esam gandarīti par sadarbību, kas mums ir izveidojusies ar SOS bērnu ciematiem. Paulig Coffee Latvia ar lielāko prieku sniedz savu ieguldījumu, lai dāvātu skaitus brīžus un radītu īpašas atmiņas visiem SOS ciematu bērniem. Visi kopā mēs varam paveikt lielas lietas un uzlabot SOS ciematu bērnu dzīves apstākļus. Paulig Coffee Latvia ir svarīgas ģimeniskās vērtības, jo bērnība ģimenē sniedz drošību un stabilitāti, kas ir svarīgs nākotnes pamats.Margarita Aļabjeva-Vaišļa, Paulig Coffee Latvia SIA, Valdes locekle.

Mēs pateicamies Radisson Blu un Paulig Coffee Latvia par aizsākto labdarības akciju, kuras rezultātā SOS ciematu bērni ziemu varēs sagaidīt siltās mājās. Cerams, ka daudzi kafijas cienītāji novērtēs šo lielisko iniciatīvu un atbalstīs akciju, izvēloties kafiju septembrī baudīt tieši Radisson Blu viesnīcās,” stāsta Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.