Jaunumi

Visi jaunumi
04 Maijs 2016

Vienas dienas labdarības kampaņa „Dāvā vasaras piedzīvojumu!”

6. maijā, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar studentiem no Southwestern Advantage vasaras programmas Rīgā un citās Latvijas pilsētās organizē vienas dienas ziedojumu vākšanas kampaņa „Dāvā vasaras piedzīvojumu!”. Kampaņas laikā tiks vākti ziedojumi vasaras nometņu organizēšanai SOS bērnu ciematu ģimenēs augošajiem bērniem.

Ik gadu visi SOS ģimeņu bērni - lieli un mazi dodas uz vasaras nometnēm. Katram bērnam tiek piemeklēta viņa vecumam, attīstībai un interesēm piemērota nometne. Tā kā ikvienā SOS ģimenē dzīvo pieci līdz seši bērni, tad izmaksas, kuras jāsedz, lai bērni varētu apmeklēt vasaras nometnes, ir ievērojamas. Tādēļ priecāsimies par katru labas gribas cilvēku, kurš izlems dāvāt SOS ģimenēs augošajiem bērniem vasaras piedzīvojumu.

Studentiem, kuri piedalīsies ziedojumu vākšanas kampaņā, būs īpašas pazīšanās zīmes, ziedojumi tiks vākti speciāli noformētās ziedojumu kastītēs. Ikviens no akcijas dalībniekiem akcijas laikā varēs uzrādīt arī pilnvarojumu vākt līdzekļus Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas atbalstam.

Aizvadītajos gados SOS bērnu ciemati sadarbībā ar Southwestern Advantage programmas studentiem jau īstenojuši vairākus labdarības projektus, kuru ietvaros tika savākti līdzekļi SOS bērnu ciematu ģimeņu atbalstam – gāzes plīšu un apkures katlu iegādei, vasaras nometņu organizēšanai.

Jau vairākus gadus esam priecīgi ik pavasari sadarboties ar  programmas Southwestern jauniešiem. Augstu novērtējam viņu entuziasmu un vēlmi palīdzēt vākt ziedojumus SOS ģimeņu atbalstam. Ikviens ziedojums, ko saņemam, palīdz bērniem uzaugt mīlošās un drošās mājās, kopā ar saviem īstajiem brāļiem un māsām. Novēlu jauniešiem, kuri brīvprātīgi ziedo savu laiku SOS ģimenēs augošo bērnu atbalstam, izturību un 6. maijā satikt daudz atsaucīgus cilvēkus!

Ziedot bērnu nometnēm ir iespējams arī caur SOS Bērnu ciematu asociācijas mājas lapu šeitgan veicot vienreizēju, gan pieslēdzot regulāra atbalsta maksājumu, vai zvanot uz ziedojumu tālruni 90006386.