Jaunumi

Visi jaunumi
19 Maijs 2017

Grāmatas “20 padomi laimīgākai bērnībai” atvēršanas svētki

Atzīmējot SOS bērnu ciematu 20 gadu darbības jubileju Latvijā, tapusi grāmata “20 padomi laimīgākai bērnībai”. Grāmatā aizkustinošos, patiesos un sirdsgudros stāstos SOS mammas dalās bērnu audzināšanas pieredzē, atklājot savus noslēpumus laimīgākai bērnībai. Stāstus apkopojusi grāmatas autore Zane Zusta. Grāmatas mērķauditorija ir ikviens, kurš audzina bērnus – savējos vai pieņemtos.

Grāmatas atvēršanas svētki notiks 30. maijā, plkst. 16.00, T/C Spice. Grāmatas atvēršanā piedalīsies SOS bērnu ciematu patronese Iveta Vējone, SOS mammas, kā arī SOS bērnu ciematu draugi un atbalstītāji. Pasākumā uzstāsies bērnu popgrupa “Karameles” un bērnu ansamblis “Šokolāde”.

No maija beigām grāmata ikvienam lasītājam būs pieejama Jāņa Rozes grāmatnīcās un grāmatas izdošanas atbalstītāja Møller Auto salonos visā Latvijā, kā arī SOS labdarības e-veikalā.

 

foodio_gat.png

Sakarā ar grāmatas tapšanu un atklāšanas pasākumu mūsu draugs un atbalstītājs ēdiena piegādes interneta portāls Foodio (https://foodio.eu/sos/) 20 % no no saviem 30. maija dienas ieņēmumiem ziedos SOS bērnu ciematu ģimenēs augošo bērnu atbalstam!

Izmantojiet lielisko iespēju ērti un gardi paēst un vienlaikus palīdzēt bērniem, kas aug SOS ciematos!