Jaunumi

Visi jaunumi
29 Jūnijs 2015

Īslīces ciematā viesojas SOS bērnu ciematu draugu grupa no Vācijas

Līgo svētku priekšvakarā, Vācijas Hermana Gmainera fonda organizētās vizītes ietvaros, Latvijā viesojās 35 SOS bērnu ciematu asociācijas privātie atbalstītāji no Vācijas, kas pārstāvēja dažādas paaudzes, profesijas un pilsētas, taču viņus visus vienoja pārliecība, ka vislabākā vietu, kur bērnam uzaugt, ir ģimene.

Ceļojumu organizēja un viesu grupu ceļojumā pavadīja H. Gmeinera fonda vadītājs Dr. Vilfrīds Vislocils (Dr. Wilfried Vyslozil). Divu dienu vizītes laikā viesi ciemojās Īslīces ciemata SOS ģimenēs, Jelgavas jauniešu mājā un Rīgas Ģimeņu atbalsta centrā. Īslīces ciematā vācu draugi pusdienoja kopā SOS mammām un bērniem, Jelgavas jauniešu mājā viņi apciemoja tur dzīvojošos jauniešus, bet Rīgas Ģimeņu atbalsta centrā guva priekšstatu par nozīmīgo sociālo darbu, ko veicam, palīdzot Rīgas sociālā riska ģimenēm.  Kā jau Līgo svētku priekšvakarā pieklājas, viesi tika aicināti ieskandināt svētkus ar Līgo dziesmām, kas, kā atzina pasākuma dalībnieki, par spīti lietum, esot bijis aizraujošs un atmiņā paliekošs pasākums.

 

"Šīs bija divas pozitīvu emociju un saviļņojuma pilnas dienas. Mums visiem tā bija lieliska iespēja dibināt personīgus kontaktus un pateikt paldies mūsu atbalstītājiem. Viesiem tā bija vienreizēja iespēja redzēt SOS ciematu un jauniešu mājas ikdienu, bet mums pastāstīt par saviem sasniegumiem un nākotnes plāniem. Mēs augstu vērtējam Vācijas ziedotāju lielo atbalstu, kas mums ir ļāvis izveidot SOS ciematus Latvijā un daudzu gadu garumā atbalstīt SOS ģimenes. Tai pašā laikā priecājamies, ka arī mūsu atbalstītāju kopiena Latvijā ik gadu kļūst arvien plašāka, un cilvēki un uzņēmumi Latvijā novērtē ģimeniskas vides nepieciešamību ikvienam bērnam ", sacīja SOS direktore Ilze Paleja.