Jaunumi

Visi jaunumi
20 Februāris 2017

Jauna "AIRI vecākiem" apmācību grupa potenciālajiem, topošajiem, esošajiem adoptētājiem, aizbildņiem un audžuģimenēm

Priecājamies paziņot, ka turpinām starptautiski atzīto apmācību programmu adoptētājiem, aizbildņiem un audžuģimenēm “AIRI vecākiem” (jeb Attīstība, Informācija, Resursi, Izglītība vecākiem) un izsludinām pieteikšanos jaunai grupai, kurā aicinām ņemt dalību visiem, kuri apsver iespēju, gatavojas vai jau ir uzņēmušies tik svarīgo atbildību audzināt pieņemtu bērnu.

 

Mācību datums: bezmaksas iepazīšanās nodarbība 4. aprīlī

Mērķa auditorija: potenciālie, topošie un esošie adoptētāji, aizbildņi, audžuģimenes

Norises vieta: SOS BCA telpās Rīgā, Cēsu ielā 31, k-3

Dalības maksa: 95 EUR (pārim ar atlaidi kopā 175 EUR). Samaksā iekļauti apmācību materiāli un kafijas pauzes.

 

Tēmas: Bērna attīstība un traumas, vardarbības ietekme uz bērna attīstību. Piesaiste un tās nozīme. Traumatiskas pieredzes ietekme uz piesaisti. Dažādi zaudējuma veidi un tas, kā zaudējums ietekmē bērna attīstību un uzvedību. Komandas darba jeb sadarbības nozīme bērna audzināšanā. Kā runāt ar bērnu par viņa bioloģisko ģimeni. Atšķirība starp sodu un disciplinēšanu. Bērna uzvedība un faktori, kas to ietekmē. Rīcība krīzes situācijā un uzvedības problēmu risināšana. Pastāvīguma nozīme un patstāvīguma plānošana. Identitāte un pašapziņas veidošanās. Pārmaiņu plānošana.

 

Mācības vadīs: psiholoģe Dace Beināre un adoptētāja Dace Dzedone.

Nodarbības notiks: deviņu otrdienu vakaros no plkst. 18.00 līdz 21.00 

 

Pieteikšanās apmācībām līdz 3. aprīlim un papildus informācija - pie Ineses Feceres-Antipinas pa tālruni 26373146 vai e-pastu:  inese.fecere@sosbca.lv

Vairāk informācijas skatiet par " AIRI vecākiem" programmu un jauno apmācību ciklu skatiet ŠEIT.