Jaunumi

Visi jaunumi
05 Maijs 2016

Māmiņas dienas kampaņa "Vislabākā mamma"!

Šogad Māmiņas dienā Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija aicina visus un ikvienu uzdāvināt savai māmiņai īpašu dāvanu - pastāstīt par savu mammu un palīdzēt tiem, kuriem mammas nav!
 

Ikviens tiek aicināts piedalīties kampaņā “Vislabākā mamma”- pastāstīt par savu mammu Facebook vai Twitter un palīdzēt tiem, kuriem mammas nav! Mūsu visu līdzdalība mums pašiem un pārējiem atgādinās, cik svarīga ir mamma ikvienam bērnam.

Bet ziedojums - palīdzēs bērniem bāreņiem rast ģimeni un mammu SOS bērnu ciematos! 

Kā piedalīties?

 

Mammas ir svarīgas!

Maijs ir viens no sirsnīgākajiem gada mēnešiem, jo šajā laikā Latvijā un citās pasaules valstīs tiek sveiktas mammas un ģimenes. Mātes dienā ikvienam ir iespēja atcerēties par savu mammu un pateikties viņai par mīlestību, audzināšanu un rūpēm.

Mēs aicinām Tevi atcerēties, cik svarīga un mīļa ir Tava mamma, pastāstīt par to citiem un palīdzēt bērniem, kuriem mammas diemžēl nav.

SOS audžuģimenēs Īslīcē un Valmierā šobrīd savas jaunās mājas ir raduši 135 mazi un lieli bērni no visas Latvijas, kuri zaudējuši savus vecākus. Lai gan SOS ģimeņu spēkos nav atdot bērniem viņu vecākus, tās dāvā mazajiem savu mīlestību un rada mājas sajūtu. Un SOS mamma daudziem no bērniem kļūst par īsto un vienīgo mammu.

Latvijā ir vairāk kā septiņi tūkstoši bērnu, kuri zaudējuši savu vecāku. Gandrīz 1500 bērni aug bērnu namos, kur bērnam ir sarežģīti veidot ciešas emocionālas attiecības un pieķerties kādam pieaugušajam. SOS audžuvecāki dara visu iespējamo, lai palīdzētu bērniem atgūt drošu pamatu zem kājām un izaugt par emocionāli stabilām un vispusīgi attīstītām personībām. Lai palīdzētu bērniem ir nepieciešami gan cilvēciskie, gan materiālie resursi. Par cilvēcisko aspektu ik dienu rūpējas SOS audžuvecāki un mūsu organizācijas atbalsta speciālisti, bet materiālo vajadzību nodrošināšanai mums nepieciešams atsaucīgu cilvēku atbalsts.

Aicinām Tevi maijā ne tikai atcerēties, cik svarīga Tavā dzīvē ir mamma un ģimene, bet arī atbalstīt SOS ciematu ģimeņu bērnus, ziedojot brīvi izvēlētu summu šeit!

Tieši pateicoties Tavam atbalstam bērniem, kuru bērnība nav iesākusies laimīgi, ir iespēja atkal dzīvot ģimenē un drošā vidē!