Jaunumi

Visi jaunumi
29 Augusts 2017

Aizved savējos uz restorānu, palīdzi bērniem tikt uz skolu!

Tāpat kā iepriekšējos gadus, ievērojami Latvijas šefpavāri un Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone aicina piedalīties labdarības akcijā  „Aizved savējos uz restorānu – palīdzi citiem tikt uz skolu!”.

Restorānu “Vairāk saules”  šefpavārs Endijs Bērziņš, Latvijas sirsnīgāko restorānu šefpavāri un Valsts prezidenta kundze, Latvijas SOS bērnu ciematu patronese Iveta Vējone šogad 1.septembrī aicina ģimenes doties svētku pusdienās vai vakariņās uz kafejnīcām un restorāniem, kuri iesaistījušies labdarības akcijā „ Aizved savējos uz restorānu – palīdzi citiem tikt uz skolu!”. Restorāni, kuri piedalās akcijā, apņēmušies 10 % no saviem svētku dienas ieņēmumiem ziedot SOS bērnu ciematu ģimenēs augošo bērnu atbalstam un sagatavošanai skolas gaitām.

Akcijā „Aizved savējos uz restorānu – palīdz citiem tikt uz skolu!” piedalīsies restorāni 3 pavāru restorāns Tam labam būs augt, Andalūzijas Suns, Bbāra restorāns, Cydonia, Entresol, Fazenda, Ferma, Klīversala, Koya, Mazā Kaņepe, Muusu, Neiburgs, Niklāvs, Olive Oil restorāns, Park Inn by Radisson Riga Valdemara restorāns Bocca Buona, Piens, Radisson Blu Rīdzene Hotel restorāns Piramīda, Radisson Blu Daugava Hotel restorāns Panorama, Radisson Blu Latvija Hotel restorāns Esplanāde, Radisson Blu Elizabete Hotel restorāns C.U.T., Restorāns 3, Rocket Bean Roastery, Stock Pot, Vairāk Saules, Valtera restorāns, Wok to walk, kafejnīcas Annas Dārzs, La Kanna un Parunāsim Rīgā, Hercogs Mārupē, 36. Līnija un Neptūns Jūrmalā, kafejnīcas Jauna Saule un Bastions, restorāns Rātes Vārti Valmierā, restorāns Brandīns Ikšķilē, kā arī Hesburger restorāni visā Latvijā un ēdienu pasūtīšanas serviss Foodio.eu.

Vairāk informācijas, kā arī karti, kurā atzīmēti visi kampaņas restorāni, varat atrast kampaņas mājas lapā https://www.sosbernuciemati.lv/lv/kampanas/ed-brasak-palidzi-knasak!/. Tiem, kuriem nav iespējas doties 1. septembra svētku pusdienās vai vakariņās, bet ir vēlme palīdzēt SOS ciematu bērniem sagatavoties skolai, iespējams veikt individuālu ziedojumu kampaņas lapā.

Akcijas rezultātā ziedotie līdzekļi tiks izmantoti, lai palīdzētu sagatavoties skolai 123 skolas bērniem, kuri aug SOS bērnu ciematu ģimenēs.

Šī labdarības akcija sniedz iespēju paveikt divus labus darbus – 1. septembrī kopā ar ģimeni nosvinēt mācību gada sākumu ar garšīgu maltīti un vienlaikus atbalstīt SOS Bērnu ciematu bērnus. Esmu pārliecināta, ka kopā mēs varam sarūpēt skolai nepieciešamo 123 bērniem no SOS audžuģimenēm. Aicinu atsaukties šai akcijai un līdzdarboties, lai kopīgi veidotu mūsu valsti par vietu, kurā bērniem ir labi augt un uzsākt skolas gaitas,” sacīja Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone.


Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja saka: „Esam gandarīti, ka jau trešo gadu pēc kārtas mums rudenī palīgā nāk daudz draudzīgi restorāni un kafejnīcas, lai palīdzētu skolas gaitām sapost SOS ģimeņu mazos un lielos skolniekus. Tā kā ikvienā SOS ģimenē aug 4-6 bērni, gatavošanās skolai ir saistīta ar ievērojamiem izdevumiem. Tādēļ SOS ģimenes šāda veida atbalstu ārkārtīgi augstu novērtē.