Jaunumi

Visi jaunumi
15 Augusts 2016

Rimi un Supernetto veikalu pircēji saziedojuši 23 450 eiro audžubērnu un SOS ģimeņu bērnu vasaras nometņu organizēšanai

Labdarības kampaņā "Sagādā vasaras priekus audžubērniem!" veikalu Rimi un Supernetto pircēji ziedojuši 23 450 eiro. Par šo naudu vasaras nometnēs šogad varēs piedalīties 149 bērni, kuri aug SOS bērnu ciematu un Latvijas Audžuģimeņu atbalstītajās ģimenēs.

Kampaņas organizatori, Latvijas Audžuģimeņu biedrība, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija un SIA Rimi Latvia, izsaka pateicību ikvienam Rimi un Supernetto veikalu klientam, kurš ar savu ziedojumu atbalstīja audžubērnu dalību vasaras nometnēs, kurās bērni gan attīstīja savas prasmes, gan uzlaboja veselību.

 Nometne3_web.jpg

Paldies visiem Rimi un Supernetto veikalu pircējiem, kuri labdarības akcijas laikā ziedoja naudu pie kasēm esošajās ziedojumu kastītēs! Mums visiem kopā izdosies iepriecināt tos bērnus un jauniešus no SOS ciematiem un audžuģimenēm, kuriem līdzcilvēku atbalsts, iedrošinājums un mīlestība ir jo īpaši nepieciešama. Rimi kā sociāli atbildīgs uzņēmums ir atbalstījis arī turpmāk palīdzēs īstenot dažādas iniciatīvas, kuru mērķis ir palīdzēt Latvijas bērniem un jauniešiem,” gandarījumu par paveikto pauž Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja: “Esam gandarīti, ka ar Latvijas sabiedrības un uzņēmuma Rimi atbalstu šogad varam rast iespēju SOS ģimeņu skolas bērniem apmeklēt attīstošas un aizraujošas vasaras nometnes. SOS ciematu ģimenēs augošie bērni savas neilgās dzīves laikā bieži ir piedzīvojuši sāpīgus brīžus. Tādēļ esam ļoti priecīgi, ka ar sabiedrības atbalstu varam viņiem palīdzēt dziedēt pagātnes traumas, atgūt pašapziņu un piedzīvot jaukus notikumus kopā ar vienaudžiem.

Latvijas Audžuģimeņu biedrības direktore Ilze Golvere: „Ja mēs pārstādām koku un ja sakne ir ievainota, tad ir jāpieliek daudz lielākas pūles, lai koks augtu. Ja šim kokam augsne nav laba, tad viņš nespēj nest augļus. Laba ģimene ir tā labā augsne, kur bērns harmoniski var attīstīties. Bet arī mēs varam būt atbalsts šīm ģimenēm. Šoreiz - nodrošinot vasaras nometnes  bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem.

 nometne2_web.jpg

Atgādināsim, ka Latvijas Audžuģimeņu biedrības mērķis ir atbalstīt un veicināt bērnu audzināšanu ģimeniskā vidē, nevis institucionālajā aprūpē jeb bērnu namos. Biedrība darbojas kopš 1994. gada un sniedz atbalstu vairāk nekā 200 aizbildņu un audžuģimenēm, kuru aprūpē atrodas 346 bērni.