Jaunumi

Visi jaunumi
27 Jūnijs 2017

Šķirojot plastmasu, Drogas un FA aicina palīdzēt SOS Ģimeņu atbalsta centram Rīgā

No 26. jūnija līdz 16. jūlijam veikalos Drogas notiek labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”, kuras laikā katrs var iesaistīties un palīdzēt ierīkot rotaļu laukumu Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā, Zemitāna laukumā 5.

Akcijas ietvaros no katra nopirktā zīmola FA ķermeņa kopšanas produkta 6 centi tiks ziedoti bērnu rotaļu laukuma izveidei, turklāt papildu atbalstu var sniegt uz veikaliem Drogas nesot izlietotos FA produktu iepakojumus – tie tiks sašķiroti un nodoti otrreizējai pārstrādei, lai iegūto materiālu izmantotu rotaļu laukuma izveidē.

Esam ļoti iepriecināti par Drogu un Fa aizsākto labdarības akciju, kuras rezultātā Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā, Zemitāna laukumā 5, taps bērnu rotaļu laukums. Mūsu centrā ik dienu palīdzību saņem ģimenes ar bērniem, kuras saskārušās ar dažāda veida dzīves grūtībām. Vecāki pie SOS Ģimeņu atbalsta centra speciālistiem uz konsultācijām bieži ierodas kopā ar bērniem. Līdz šim bērni laiku mūsu centrā pavadīja iekštelpās, bet, pateicoties atbalsta akcijai, no rudens tas būs iespējams arī svaigā gaisā - centra pagalmā, stāsta Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Lielrīgas reģionālās programmas vadītāja Ilze Žagare.

SOS Ģimeņu atbalsta centrs Rīgā darbojas kopš 2007. gada. Centra speciālistu komandas atbalstu mēnesī saņem vairāk kā 100 ģimenes ar bērniem (vairāk kā 200 bērniem un jauniešiem). Papildus sociālo darbinieku psihosociālajam darbam un sociālo rehabilitētāju pakalpojumiem ģimenēm tiek nodrošinātas psihologa un psihoterapeita konsultācijas, narkologa, psihiatra un jurista pakalpojumi. Bērniem un ģimenēm tiek dota iespēja arī piedalīties dažādās izglītojošās aktivitātēs un nodarbībās.

Rotaļu laukuma atklāšana plānota rudenī.

Veikalu saraksts, kuros pieejami stendi iepakojuma nodošanai, pieejams www.drogas.lv.