Jaunumi

Visi jaunumi
08 Oktobris 2015

SOS Draugu dienas atkal ir klāt!

No š. g.8. oktobra līdz 31.decembrim tirdzniecības centros  Spice, Alfa un Domina norisināsies SOS Draugu dienas. Akcijas laikā tirdzniecības centru apmeklētāji varēs uzzināt vairāk par darbu, ko veic Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija, veidojot un atbalstot SOS audžuģimenes bērniem, kuri zaudējuši savu bioloģisko vecāku aprūpi. Centru apmeklētāji tiks aicināti pievienoties SOS bērnu ciematu Draugu klubam, kļūstot par SOS ģimeņu regulārajiem atbalstītājiem.


Atbalsti SOS bērnu ciematu audžuģimenes!
Latvijā SOS bērnu ciemati darbojas jau astoņpadsmito gadu.  Šobrīd 25 SOS audžuģimenēs un jauniešu mājā savas jaunās mājas un ģimenes ir atraduši 150 bērni no visas Latvijas. Savu darbu SOS audžuģimenes var veikt tikai pateicoties atsaucīgu uzņēmumu un labas gribas cilvēku atbalstam.


Akciju organizē biedrība SOS Bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar studentiem no Southwestern Advantage studentu vasaras programmas.


Southwestern Advantage kompānija atrodas Nešvilā, Tenesijas štatā, ASV un darbojas jau vairāk kā 150 gadus, savukārt studenti no Latvijas tajā piedalās kopš 2001. gada.  Papildus darbam ASV jaunieši atbalsta labdarības projektus Latvijā.


2013./2014. gadā SOS Bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar SA programmas studentiem jau īstenojuši vairākus labdarības projektus, kuru ietvaros tika vākti līdzekļi  SOS bērnu ciematu ģimeņu atbalstam. Par savāktajiem līdzekļiem iegādāti 4 gāzes apkures katli un 10 gāzes plītis ģimeņu ikdienas lietošanai.

Kontaktiem:
Irēna Gedroviča
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija
Tālr. 26112201
E-pasts: Irena.Gedrovica@sosbca.lv