Jaunumi

Visi jaunumi
11 Oktobris 2016

Uzņēmums Cabot Latvia uzsāk izglītības atbalsta programmu jauniešiem, kuri dzīvo Jelgavas SOS jauniešu mājā

Pateicoties uzņēmuma Cabot Latvia atbalstam, 2016. gada nogalē tiek uzsākta īpaša izglītības atbalsta programma jauniešiem, kuri dzīvo Jelgavas SOS jauniešu mājā. Programma paredz atbalstu jauniešu izglītības aktivitātēm trīs gadu garumā. Tā aptver dažādas atbalsta jomas  - mācību stipendijas, atbalstu ārpusskolas izglītības aktivitātēm (palīgstundas, kursi, svešvalodu apmācības), mācībām nepieciešamā inventāra iegādi (datortehnika, programmatūra), kā arī atbalstu jauniešu attīstībai nepieciešamajām terapijām.

Jelgavas SOS Jauniešu mājā dzīvojošo jauniešu sadarbība ar uzņēmuma Cabot Latvia darbiniekiem aizsākās jau 2015. gadā – šajā laikā uzņēmuma darbinieki ir iepazinušies  ar jauniešiem un kopīgi piedalījušies dažādās brīvā laika aktivitātēs. Tāpat SOS Jauniešu mājas iemītniekiem ir bijusi iespēja paviesoties Cabot Latvia birojā Rīgā, lai iepazītos ar uzņēmuma darba vidi un darbiniekiem, kā arī smeltos iedvesmu nākotnes profesijas izvēlei.

SOS jauniešu mājas vadītāja Gunta Peipiņa par aizsākto sadarbību saka: “Esam ārkārtīgi priecīgi, ka uzņēmuma Cabot Latvia enerģiskie darbinieki ir izveidojuši šo jauko draudzību ar mūsmājas jauniešiem. Viņi personīgi ir dzīvs un uzskatāms piemērs jauniešiem, kā ar uzcītību, pozitīvu skatu uz lietām un veicot pareizas izvēles dzīvē, ir iespējams gūt ievērojamus panākums. Augstu novērtējam ne tikai Cabot Latvia darbinieku iesaisti, bet arī uzņēma finansiālo atbalstu, kas ļaus mums īstenot daudzveidīgas izglītojošas aktivitātes jauniešiem. Bez šī atbalsta nekas tāds nebūtu iespējams.

Iniciatīva atbalstīt SOS jauniešu mājas iemītniekus nāca no mūsu darbiniekiem. Cabot Latvia strādā jauni un enerģijas pilni cilvēki, kuri vēlējās parādīt SOS mājas jauniešiem, ka ar apņēmību un izglītību dzīvē var kļūt par jebko ko vēlas,” saka Cabot Latvia vadītāja Hetere Elisa. „Šī gada laikā esam sadraudzējušies ar SOS mājas jauniešiem, un mums ir patiess prieks, ka varam viņiem dot iespēju mācīties un realizēt savus sapņus.

Par Cabot Corporation

Cabot Corporation ir viens no vadošajiem specializēto ķīmikāliju ražotājiem pasaulē. Bostonā, ASV, bāzētais uzņēmums darbojas jau 130 gadus, un tas aptver 44 ražotnes 21 pasaules valstī. Cabot Latvia uzsāka savu darbību 2014. gadā un darbojas kā Cabot Corporation biznesa pakalpojumu centrs, kas nodrošina grāmatvedības, iepirkumu, pārdošanas un klientu apkalpošanas procesus Cabot Corporation uzņēmumiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Cabot Latvia ir nodarbināti vairāk kā 125 darbinieki.  Vairāk informācija uzņēmuma mājas lapā: www.cabotcorp.com/riga.