Jaunumi

Visi jaunumi
02 Decembris 2015

Veiksmīgi noslēdzies projekts “TRA-PRE-VI. Apmācības jauniešu vardarbīgas uzvedības profilaksei un korekcijai ” ( 2013-2015).

Projekts norisinājās laika posmā no 2013. gada līdz 2015 gadam.

Projekta ietvaros jauniešu aprūpes speciālisti no Spānijas, Itālijas, Igaunijas, Vācijas, Francijas un Latvijas kopīgi strādāja, lai izveidotu savas rekomendācijas un apmācību programmu jauniešu vardarbīgas uzvedības profilaksei un korekcijai. Rekomendācijas un programma domāta profesionāļiem, kas ikdienā strādā ar jauniešiem aprūpes iestādēs kā prakstisks palīgs šīs problēmas aktualizēšanai un risināšanai.

Projekta pamatā ir Francijas organizācijas ANESM izstrādātais materiāls: “Labas profesionālās prakses rekomendācijas:vardarbīga uzvedība pusaudžu ārpusģimenes aprūpes centros: novēršana un rīcība”.

Šis materiāls būs noderīgs aprūpes iestāžu vadītājiem un darbiniekiem viņu centienos mazināt vardarbības attīstības iespējas starp jauniešiem un veidot draudzīgu vidi savā aprūpes iestādē. Šos un citus materiālus atradīsiet projekta mājas lapā: www.traprevi.com, kā arī mūsu mājas lapā spiežot uz šīs saites.