Jaunumi

Visi jaunumi
01 Maijs 2017

Vienas dienas labdarības kampaņa „Dāvā vasaras piedzīvojumu!”

2017. gada 1. maijā Rīgā un citās Latvijas pilsētās norisināsies vienas dienas ziedojumu vākšanas kampaņa „Dāvā vasaras piedzīvojumu!”, ko organizē biedrība Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar studentiem no Southwestern Advantage vasaras programmas. Kampaņas laikā tiks vākti ziedojumi vasaras nometņu organizēšanai SOS bērnu ciematu ģimenēs augošajiem bērniem.

 

Ik gadu visi SOS ģimeņu bērni - lieli un mazi dodas uz vasaras nometnēm. Katram bērnam tiek piemeklēta viņa vecumam, attīstībai un interesēm piemērota nometne. Tā kā ikvienā SOS ģimenē dzīvo četri līdz septiņi bērni, tad izmaksas, kuras jāsedz, lai bērni varētu apmeklēt vasaras nometnes, ir ievērojamas. Tādēļ priecāsimies par katru labas gribas cilvēku, kurš izlems dāvāt SOS ģimenēs augošajiem bērniem vasaras piedzīvojumu.

 

Studentiem, kuri piedalīsies ziedojumu vākšanas kampaņā, būs īpašas pazīšanās zīmes, ziedojumi tiks vākti speciāli noformētās ziedojumu kastītēs. Ikviens no akcijas dalībniekiem akcijas laikā varēs uzrādīt arī pilnvarojumu vākt līdzekļus Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas atbalstam.

 

Aizvadītajos gados SOS bērnu ciemati sadarbībā ar Southwestern Advantage programmas studentiem jau īstenojuši vairākus labdarības projektus, kuru ietvaros tika savākti līdzekļi SOS bērnu ciematu ģimeņu atbalstam – gāzes plīšu un apkures katlu iegādei, bērnu dalības vasaras nometnēs nodrošināšanai.

 

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja: „Jau piekto gadu studenti no programmas Southwestern pavasarī nāk palīgā SOS audžuģimenēm, vienas dienas kampaņā vācot ziedojumus. Augstu novērtējam jauniešu entuziasmu un vēlmi palīdzēt vākt līdzekļus SOS ģimeņu atbalstam. Ikviens ziedojums – liels vai mazs, palīdz bērniem uzaugt ģimeniskā vidē, kopā ar saviem īstajiem brāļiem un māsām. Novēlu jauniešiem, kuri brīvprātīgi ziedo savu laiku SOS ģimenēs augošo bērnu atbalstam, izturību un 1. maijā satikt daudz atsaucīgus cilvēkus!

 

 

Par programmu Southwestern Advantage

Southwestern Advantage ir studentu vasaras programma, kurā piedalās Baltijas valstu u.c. Eiropas valstu, ASV un Kanādas studenti, kas pastāv jau vairāk kā 150 gadus. Programmas galvenais mērķis ir sniegt studentiem iespēju iegūt pieredzi gan komunikāciju, gan valodas jomās un arī iegūt zināšanas veiksmīgas nākotnes veidošanā. Studenti no Latvijas tajā piedalās kopš 2001. gada.  Papildus darbam ASV, jaunieši atbalsta labdarības projektus Latvijā.