Jaunumi

Visi jaunumi
07 Novembris 2016

Ziemassvētku Labdarības kartiņas

Straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētki! Iegādājies Ziemassvētku labdarības kartiņas, kuras radījuši bērni un jaunieši, kas dzīvo SOS bērnu ciematos, kā arī mākslinieki, kas atbalsta mūsu darbu, un izdari divus labus darbus vienā reizē - apsveic savus mīļos un nozīmīgos cilvēkus, un atbalsti SOS ciematu bērnus! Apsveikuma kartītes ir biznesa standarta izmēra, dubulta atvēruma, iespiestas uz kvalitatīva papīra. Kartītes otrā pusē ir norāde, ka nosūtītājs ir atbalstījis SOS bērnu ciematu ģimenes Latvijā - latviešu, angļu un krievu valodā. Pieejami vairāk kā 10 dažādi dizaini. Ziedojuma summa par katru kartīti - 1 EUR.

Visas kartiņas var aplūkot un iegādāties SOS bērnu ciematu mājas lapas Labdarības veikalā: https://www.sosbernuciemati.lv/lv/labdaribas-veikals/.

 

Uzņēmumiem un organizācijām piedāvājam sagatavot arī individuālu un unikālu elektroniska formāta kartīti, kuru varēs nosūtīt caur e-pasta sistēmu vai publicēt savā mājas lapā un sociālajos tīklos. Šādi par uzņēmuma labajiem darbiem uzzinās arī plašāka sabiedrības daļa. Kartītes motīvu iespējams izvēlēties no mūsu Labdarības veikalā pieejamajām drukātajām kartītēm vai izvēlēties no SOS ģimeņu bērnu zīmēto Ziemassvētku motīvu krājuma - http://ej.uz/jaunie_2016 un http://ej.uz/klasiskie_motivi. Katram pasūtītājam tiek rezervēts viņa izvēlētais motīvs, kurš turpmāk vairs netiek piedāvāts citiem pasūtītājiem.

Par elektroniskās kartītes motīvu lūdzam ziedojumu, sākot no 300 EUR. Ir iespējams noslēgt arī ziedojuma līgumu, kas ļaus Jūsu uzņēmumam saņemt nodokļu atmaksu par veikto ziedojumu 85% apmērā no ziedotās summas.