Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Kam mēs palīdzam

Bērniem ar īpašām vajadzībām

Bērni ar īpašām vajadzībām ir pakalpojumu saņēmēji un dalībnieki dažādās Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas īstenotajās programmās. 

Tieši ģimenēm, kas audzina bērnus ar funkcionāliem traucējumiem, veidoti sociālās rehabilitācijas pakalpojumi pieejami Valmieras SOS ģimeņu atbalsta centrā valstī īstenotā deinstitucionalizācijas projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros. 

Šie pakalpojumi ir pieejami Valmieras, Rūjienas, Valkas, Cēsu, Smiltenes un Kocēnu novada pašvaldībās dzīvojošām ģimenēm, kuras sadarbojas ar savu pašvaldību projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros. Pakalpojumi tiek sniegti Valmieras SOS bērnu ciematā (Ganību iela 3, Valmiera).

Pakalpojumi ģimenēm ir bez maksas. Tie tiek nodrošināti bērniem, kuriem projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros jau veikta individuālo vajadzību izvērtēšana un sastādīti atbalsta plāni, kuros uzskaitīti pakalpojumi, kas ir svarīgi bērnu attīstībai un veselības stāvokļa uzturēšanai vai uzlabošanai (plašāka informācija Vidzemes plānošanas reģiona mājaslapā sadaļā Projekti/Vidzeme iekļauj, tel. 29289487, e-pasts: Ina.Mikelsone@vidzeme.lv vai arī pašvaldību sociālajos dienestos).

Lai uzsāktu pakalpojumu, pēc nosūtījuma saņemšanas no sava sociālā darbinieka, lūdzam sazināties ar Valmieras SOS Ģimeņu atbalsta centra vadītāju Ingu Vīksnu (tel. 64220856,  mob. 26193981, e-pasts valmiera@sosbca.lv  vai inga.viksna@sosbca.lv)

Vairāk lasiet šeit.