Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Atbalsti jaunās ģimenes!

Izvēlieties ziedojuma summu!

Ziedojuma kontaktinformācija


Apmaksas veids

Bērniņa piedzimšana parasti ir gaidīts un priecīgs notikums, tomēr neizbēgami tam līdzi nāk arī ne mazums grūtību, kas var aizēnot prieku.  Lai vecākiem palīdzētu tikt skaidrībā ar savām emocijām un palīdzētu arī praktiski, jau 6 gadus īstenojam jauno vecāku atbalsta programmu “Piedzimstot bērniņam”.

Programmas ietvaros sadarbībā ar PEP mammām piedāvājam iespēju jaundzimušo bērniņu vecākiem saņemt bezmaksas informatīvu un emocionālu atbalstu mazuļa pirmajos 4 dzīves mēnešos un dalību tam sekojošā vecāka un bērna atbalsta grupā. Jaunie vecākie saņem gan individuālu atbalstu mājvizītēs, gan piedalās atbalsta grupās.

Programmas dalībniekiem dalība programmā ir bez maksas, taču tās izmaksas gada laikā ir 30 000 eiro. Lai arī 2022. gadā spētu īstenot šo programmu, mums ir nepieciešams atsaucīgu cilvēku atbalsts.

Lai īstenotu jauno vecāku atbalsta programmu “Piedzimstot bērniņam” 2022. gadā, nepieciešami 30 000 eiro.

Ziedojiet, lai palīdzētu arī 2022. gadā atbalstīt jaunos vecākus!

 

Laikā no 2. maija līdz 7. maijam Latvijā norisināsies PEP mammu dienas 2022.

Šajā nedēļā sertificētās PEP mammas un PEP mammas apmācībā gan organizēs dažādas lekcijas sociālajos tīklos un ZOOM, gan dosies pastaigās un/vai tiksies ar vietējām māmiņām klātienē, gan piedāvās iespēju pieteikties bezmaksas konsultācijām.

Ja jūsu ģimenē ir bērniņš vecumā līdz 3 gadiem, atzīmējiet savā kalendārā šo nedēļu un uzziniet vairāk par to, kas ir PEP mamma, ar ko saruna ar PEP mammu atšķiras no sarunas ar draudzeni, kā mierpilni piedzīvot ceturto trimestri, kā parūpēties par sevi un par citām vērtīgām tēmām.