Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Atbalsti jaunās ģimenes!

Izvēlieties ziedojuma summu, un Jūsu ziedojums tiks dubultots!

Ziedojuma kontaktinformācija


Apmaksas veids

Bērniņa piedzimšana parasti ir gaidīts un priecīgs notikums, tomēr neizbēgami tam līdzi nāk arī ne mazums grūtību, kas var aizēnot prieku.  Lai vecākiem palīdzētu tikt skaidrībā ar savām emocijām un palīdzētu arī praktiski, jau 6 gadus īstenojam jauno vecāku atbalsta programmu “Piedzimstot bērniņam”. Programmas ietvaros sadarbībā ar PEP mammām piedāvājam iespēju jaundzimušo bērniņu vecākiem saņemt bezmaksas informatīvu un emocionālu atbalstu mazuļa pirmajos 4 dzīves mēnešos un dalību tam sekojošā vecāka un bērna atbalsta grupā. Jaunie vecākie saņem gan individuālu atbalstu mājvizītēs, gan piedalās atbalsta grupās.

Programmas dalībniekiem dalība programmā ir bez maksas, taču tās izmaksas gada laikā ir 30 000 eiro. Lai arī 2022. gadā spētu īstenot šo programmu, mums ir nepieciešams atsaucīgu cilvēku atbalsts.

Katrs ziedojums dubultojas!

Lai īstenotu jauno vecāku atbalsta programmu “Piedzimstot bērniņam” 2022. gadā, nepieciešami 30 000 eiro.

Mūsu mērķis ir ziedojumos piesaistīt 15 000 eiro, kurus Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) Kopienas iniciatīva dubultos, lai palīdzētu īstenot šo vērtīgo vecāku atbalstu programmu.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir ERAB Kopienas iniciatīvas 2021. gadā izvēlēta organizācija, tāpēc laika posmā no 2021. gada 3. maija līdz 2021. gada 3. novembrim saņemtajiem ziedojumiem ERAB Kopienas iniciatīva pievienos tādu pašu summu.

Katram ziedotajam eiro tiks pievienots vēl viens, katriem 10 eiro vēl 10 eiro, un katriem 100 eiro – 100 eiro!

ERAB Kopienas iniciatīvas 2021. gada atbalsta solījums būs spēkā, ja tiks izpildītas ziedojumu piesaistes un atskaišu iesniegšanas prasības.

Ziedojiet, lai palīdzētu arī 2022. gadā atbalstīt jaunos vecākus!