Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Dāviniet rūpes regulāri!

Dāviniet rūpes un mīlestību regulāri! Lai Valentīndiena ir katru mēnesi!

Ziedojuma kontaktinformācija


Apmaksas veids regulāram ziedojumam

Šīm bankām nav pieejami automātiski izveidoti regulārie maksājumi, tāpēc lūgums tos izveidot pašiem:

Dāviniet rūpes un mīlestību regulāri! Lai Valentīndiena ir katru mēnesi!

 

Mazā Lana kopā ar savu vecāko brāli un trim māsām SOS ciemata ģimenē nonāca pirms gada. Bērni bija zaudējuši savus vecākus un ilgāku laiku pavadījuši dažādos bērnu namos. SOS bērnu ciematā viņi atkal satika viens otru un savu SOS audžumammu Aiju. Tagad bērni atkal ir visi kopā, aug drošībā un sirsnīgi pieķērušies savai audžumammai. Mazās māsiņas kā astītes seko savai mammai, ik dienu, atkal un atkal pārjautādamas “Mammīt, vai Tu mūs mīli?”

* Personu vārdi un attēls šajā stāstā ir mainīti, lai aizsargātu viņu ģimenes privātumu.

 

Jau 24 gadus Latvijā darbojas SOS bērnu ciemati. Divos SOS ciematos Īslīcē un Valmierā SOS ģimenēs šobrīd aug 120 bērni, kuri zaudējuši savu bioloģisko vecāku gādību. Katrā no ģimenēm aug 4-6 bērni, par viņiem ik dienu rūpējas SOS mammas vai SOS vecāku pāri.

Arī SOS ģimeņu atbalsta centros mūsu speciālisti palīdz ģimenēm un bērniem visā Latvijā.

Tikai pateicoties Jūsu regulāram atbalstam, SOS ciematu ģimenes var palīdzēt bērniem, kuri zaudējuši savu ģimeni, iegūt jaunas un gādīgas mājas, izaugt drošā un atbalstošā vidē.

Kaut neliels, bet regulārs ziedojums ir neatsverama palīdzība.

SOS ģimeņu darbība lielā mērā ir atkarīga no ziedotāju labvēlības, jo bērnu dzimtās pašvaldības palīdz segt tikai daļu no izmaksām, kas saistītas ar bērnu ikdienu SOS ģimenēs. Ar Jūsu palīdzību varam parūpēties, lai bērni saņemtu visu nepieciešamo un SOS ģimenes varētu ar paļāvību raudzīties nākotnē.

Jūsu regulārais ziedojums palīdzēs SOS ģimenēm apmaksāt daudzas ikdienišķas, bet katrai ģimenei svarīgas lietas, piemēram,

  • iegādāties bērniem nepieciešamās ikdienas lietas un attīstīt bērnu talantus;
  • apmaksāt bērnu treniņus vai ārpusskolas nodarbības;
  • nodrošināt bērnu medicīnisko un psiholoģisko aprūpi, logopēda vai citu speciālistu konsultācijas.

Atbalstiet SOS ģimenes ar ziedojumu, lai bērni varētu izaugt drošā un gādīgā vidē!

Jebkura summa, kuru būsiet gatavi ziedot – 5,  10, 15 vai 20 eiro mēnesī, palīdzēs  bērniem augt un piedzīvot laimīgāku bērnību. Paldies par Jūsu atbalstu!

Valentīndiena var būt ne tikai 14. februārī. Ziedo labai idejai katra mēneša 14. datumā!