Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija aicina ģimenes iesaistīties īpašā akcijā – Ģimenes izaicinājumu mēnesī. Tās dalībniekiem būs iespēja piedalīties dažādās ar ģimeni saistītās aktivitātēs.

Lai piedalītos akcijā:

  1. jāreģistrējas platformā www.sosciemati.efectio.com un
  2. katru dienu jāveic kāds ar ģimenes tēmu saistīts izaicinājums.

Ģimenes izaicinājumu mēneša dalībniekiem būs iespēja iegūt arī vērtīgas balvas.
Visi akcijas uzdevumi ir radīti ar mērķi popularizēt veselīgu un pozitīvu dzīves veidu un kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu ģimenē.

Akcija sāksies 1. maijā un ilgs līdz pat maija beigām. Reģistrācija Ģimenes izaicinājumu mēnesim iespējama jau savlaicīgi, apmeklējot platformu www.sosciemati.efectio.com Akcijas dalībnieki katru dienu tiks aicināti veikt dažādus uzdevumus, apgūt jaunas prasmes un iegūt vērtīgas balvas visai ģimenei. Tie akcijas dalībnieki, kas izpildīs visus uzdevumus un saņems visvairāk punktu, piedalīsies izlozē par lielo balvu  - Ģimenes fotosesiju pie fotogrāfa Mārtiņa Plūmes. (www.pluume.lv)

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja:

Esam gandarīti, ka kopā ar atbalstītājiem izdevies Latvijas ģimenēm radīt īpašu aktivitāti – Ģimenes izaicinājumu mēnesi. Akcijas dalībniekiem būs iespēja iesaistīties daudz interesantās un aizraujošās aktivitātēs, apgūt jaunas prasmes, kā arī iegūt jaukas balvas visai ģimenei. Mūsu organizācija ikdienā strādā ar ģimenēm un bērniem, stiprinot to resursus un sniedzot dažāda veida atbalstu, tādēļ esam īpaši priecīgi par iespēju uzrunāt ģimenes visā Latvijā un piedāvāt tām jaunu, interaktīvu veidu, kā piedalīties kopējās ģimeniskās aktivitātēs.

Izaicinājumu atbalsta