Šogad Ziemassvētku brīnumu varam radīt, piepildot pašas nozīmīgākās vēlēšanās!

Ziemassvētku brīnums ir mīlestība un siltums, ko varam sniegt tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams. Pārāk daudziem bērniem pasaules īsākais vēlmju saraksts ir vienkāršs: drošas, mīlošas mājas, eglīte, mamma...

Šodien, pateicoties dāsniem cilvēkiem kā Tu, vairāk nekā 120 bērniem  ir īsta bērnība SOS bērnu ciematā. Viņu stāsts - no nolaistām mājām un vardarbīgām attiecībām līdz drošībai un mīlestībai - ir spilgts piemērs tam, kā Tavs ziedojums var mainīt kāda bērna dzīvi. Tavs atbalsts ir svarīgs, lai sniegtu cerību un palīdzību bērniem.

Šobrīd divos SOS bērnu ciematos Īslīcē un Valmierā, kā arī SOS jauniešu mājās, lieli aug simt divdesmit bērni un jaunieši. Lielākā daļa SOS ģimeņu dzīvo SOS bērnu ciematos, bet dažas no tām - ārpus ciematiem – Iecavā, Valmierā, Valkā un Bauskā.

SOS ģimeņu atbalsta centros mūsu kolēģi gada laikā sniedz atbalstu vairāk nekā 1200 bērniem visā Latvijā. Daudzu gadu darbības laikā esam sapratuši to, cik liela nozīme ir darbam ar sociālā riska ģimenēm, kurās aug bērni. Stiprinot šo ģimeņu spēju rūpēties par saviem bērniem, varam izvairīties no situācijām, kad bērni jāšķir no vecākiem un jālūkojas pēc alternatīvas aprūpes iespējām.

SOS bērnu ciemati ir nevalstiska organizācija, kas veido ģimenes bērniem, kuri zaudējuši savu bioloģisko vecāku aprūpi, kā arī atbalsta audžuģimenes, aizbildņus, adoptētājus. Tāpat palīdzam arī ģimenēm ar bērniem, kas saskārušās ar dažādiem izaicinājumiem. Mēs esam dziļi pārliecināti, ka ikvienam bērnam jābūt iespējai izaugt ģimenē. 

Palīdzi bērniem izbaudīt šos svētkus un augt par lieliem un sirdsgudriem cilvēkiem!

Ikviens ziedojums veido kāda bērna stāstu

Ar katru ziedojumu Tu sniedz ne tikai materiālu atbalstu, bet iesaisties arī kāda bērna dzīves stāsta veidošanā. Katrs ziedojums ir vēl viena lappuse viņu dzīves grāmatā, kas piepildīta ar pieņemšanu, gādību un cerībām.

 

 

Brīnums slēpjas vienkāršībā

Šogad Ziemassvētku dāvanu saraksts ir pavisam īss. Nav nepieciešams domāt par neskaitāmām dāvanām, jo izvēlēta ir pati nozīmīgākā no visām dāvanām – ziedojums laimīgai bērnu nākotnei.

Jebkura summa, kuru ziedosi – 5,  10, 15 vai vairāk eiro mēnesī, palīdzēs  bērniem augt un piedzīvot laimīgāku bērnību.

  1. Izvēlies summu. Lai cik liels vai mazs būtu Tavs ziedojums, tas palīdzēs bērniem dzīvot drošā, mājīgā un sakārtotā vidē, saņemot nepieciešamo atbalstu.
  2. Aizpildi ziedojuma formu. Tavs laiks ir vērtīgs, tādēļ ziedošanas process ir izveidots ātrs un vienkāršs.