Jauna ģimene - jauna iespēja!

Augusts Valmieras ciematā ir bijis īpašs mēnesis – pie mums dzīvi uzsāka jauna SOS ģimeneSOS mamma Inita un pieci bērni. Visi pieci – vecākais brālītis Juris (8) un māsiņas Grieta (4), Asnāte (3), Valda (2) un Līga (1)* ir no vienas bioloģiskās ģimenes. Sarežģītās ģimenes situācijas dēļ bērni ilgu laiku bija šķirti – brālis dzīvoja sociālās aprūpes centrā, bet māsiņas dažādās audžuģimenēs. Nu visi atkal ir satikušies un ar savu SOS mammu Initu uzsākuši dzīvot Valmieras SOS ciemata „Fantāziju” mājā. 

Jaunajai ģimenei sācies interesants laiks - ir jāiepazīst vienam otru, jāpierod pie jaunās dzīves vietas, jauniem cilvēkiem kaimiņos, un vienlaicīgi arī jāiekārtojas jaunajā dzīvesvietā. Pirmais laiks kopā ir trauksmains, pārsteigumu un pārdzīvojumu pilns.

Lai palīdzētu jaunajai ģimenei ātrāk iejusties jaunajās mājās, aicinām Tevi palīgā sagādāt sekojošas praktiskas lietas:

  • - segas, spilvenus un gultas veļu bērniem (t.sk. ūdensnecaurlaidīgus paladziņus meitenēm);
  • - virtuves piederumus (katli, pannas, galda piederumi, šķīvji, bļodas);
  • - dvieļus (vannas istabai un virtuvei);
  • - putekļu sūcēju;
  • - attīstošās rotaļlietas;
  • - velosipēdus un ķiveres lielākajiem bērniem, velosēdeklīšus un ķiveres mazajām māsām.

 

Aicinām SOS mammas Intas ģimeni atbalstīt, ziedojot SOS bērnu ciematu asociācijas ziedojumu kontā ar norādi „Jauna ģimene - jauna iespēja! vai personīgi atnesot nepieciešamās lietas uz SOS bērnu ciematu biroju Rīgā, Cēsu ielā 31-9k3 vai Valmieras SOS bērnu ciematu, Ganību ielā 3. 

Katra jauna ģimene SOS bērnu ciematos nozīmē vēl vienu iespēju kādam bērnam, kurš zaudējis bioloģisko vecāku gādību, uzaugt mīlošā vidē un sajust ģimenes rūpes. 

 

Jebkurš Tavs ziedojums būs balsts Intas un bērnu jaunās dzīves sākumam!

 


  • 7€ Tavs ziedojums palīdzēs iegādāties dvieļu komplektu;
  • 14€ Tavs ziedojums palīdzēs iegādāties bērnu gultas veļas komplektu;
  • 35€ Tavs ziedojums palīdzēs iegādāties virtuves piederumu komplektu;
  • 70€ Tavs ziedojums palīdzēs iegādāties putekļusūcēju.

Palīdzi veidot jaunas ģimenes un mājas bērniem, kuriem tās tik ļoti nepieciešamas!

 

SOS mamma Inta ir tikko ienākusi SOS lielajā saimē. Intai ir daudzu gadu pieredze sākumskolas skolotājas darbā, arī pašas bērni jau ir izauguši lieli. Tā kā darbs ar bērniem ir viņas aicinājums, viņa nolēmusi turpmāk audzināt bērnus, kuri zaudējuši savus bioloģiskos vecākus, un pievienojusies SOS bērnu ciematu komandai. 

Viņas pieci SOS bērni – vecākais brālis Juris un viņa mazās māsas Grieta, Asnātei, Valda un Līga – dzimuši vienā ģimenē un ilgāku laiku bijuši šķirti, tādēļ šobrīd ļoti priecājas atkal būt kopā.  Viņiem dzīve SOS ciemata ģimenē ir iespēja kopā piedzīvot normālu bērnību, izaugt un saņemt nepieciešamo atbalstu vienam no otra un savas jaunās ģimenes.

Tā kā visu SOS ģimeņu bērnu dzīvesstāsti ir sarežģīti un gandrīz ikviens no viņiem ir piedzīvojis ne tikai emocionālas, bet arī fiziskas pārestības, pamestību un vientulību, SOS mammai Intai būs daudz rūpju, lai palīdzētu arī saviem bērniem atgūt drošu pamatu zem kājām un izaugt par emocionāli stabilām, par sevi drošām un attīstītām personībām. Tādēļ priecājamies par katru atbalstītāju, kurš ar savu palīdzību sniedz iespēju bērniem piedzīvot ģimenes siltumu un māju sajūtu.

 

Sirsnīgs paldies!

 

*Bērnu vārdi ir mainīti, lai pasargātu viņu privātumu.