Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Mēs saskaramies ar nepieredzētu situāciju.  Drošības apsvērumu dēļ, visi cenšas palikt iekšā vai pašizolēties ģimenes lokā. Esam spiesti būt prom no draugiem un dažreiz arī ģimenes locekļiem. Šajā laikā bērniem ir nepieciešams īpašs atbalsts, lai tiktu galā ar situāciju un justos droši.  SOS mammas strādā ar bērniem, mūsu atbalsta cilvēki ar ģimenēm un kopienām, lai mazinātu stresu un nemieru.  Lai arī nevarat tikties ar bērniem klātienē, jūs  varat parādīt, ka esat kopā ar viņiem.

Tikai pateicoties Jūsu regulāram atbalstam, SOS ciematu ģimenes var palīdzēt bērniem, kuri zaudējuši savu ģimeni, iegūt jaunas un gādīgas mājas, palīdzēt viņiem izaugt drošā un atbalstošā vidē.

SOS bērnu ciemati Valmierā un Īslīcē Latvijā darbojas jau 24 gadus. SOS ģimenēs šobrīd aug 130 bērni, kuri zaudējuši savu bioloģisko vecāku gādību. Katrā no ģimenēm aug 4-6 bērni, par viņiem ik dienu rūpējas SOS mammas vai SOS vecāku pāris.

Krīzes laikā atbalstiet visneaizsargātākos - bērnus!

Jūsu regulārais ziedojums palīdzēs SOS ģimenēm apmaksāt daudzas ikdienišķas, bet katrai ģimenei svarīgas lietas, piemēram,

  • iegādāties bērniem nepieciešamās ikdienas lietas un attīstīt bērnu talantus;
  • apmaksāt SOS ģimeņu komunālos maksājumus;
  • nodrošināt bērnu medicīnisko un psiholoģisko aprūpi, logopēda vai citu speciālistu konsultācijas.

Palīdziet ar savu ziedojumu un atbalstiet ģimenes, lai bērniem vienmēr būtu drošība par nākotni. Viņiem palīdzēs ikviena summa, kuru būsiet gatavi sniegt – 5,  10, 15 vai 20 eiro mēnesī.