Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Kļūsti par SOS ciematu draugu!

Pieteikties ikmēneša ziedojumam

Ziedojuma kontaktinformācija


Apmaksas veids regulāram ziedojumam

Šīm bankām nav pieejami automātiski izveidoti regulārie maksājumi, tāpēc lūgums tos izveidot pašiem:

Latvijā jau 24 gadus darbojas SOS bērnu ciemati. Divos SOS ciematos Īslīcē un Valmierā SOS ģimenēs šobrīd aug 120 bērni, kuri zaudējuši savu bioloģisko vecāku gādību. Katrā no ģimenēm aug 4-6 bērni, par viņiem ik dienu rūpējas SOS mammas vai SOS vecāku pāri.
Tāpat arī citos ģimeņu atbalsta centros SOS bērnu ciematu asociācijas speciālisti  palīdz ģimenēm un bērniem visā Latvijā. Kopmā gada laikā sniedzam atbalstu vairāk nekā 1200 bērniem.

Īsumā par SOS bērnu ciematiem Latvijā.

Bērni, tāpat kā koki, neizaug kampaņas ietvaros. Viņiem ir nepieciešamas rūpes un gādība katru dienu.

Kaut neliels, bet regulārs ziedojums ir neatsverama palīdzība, lai bērni varētu augt ģimenē.

Pateicoties Jūsu regulāram atbalstam, SOS ciematu ģimenes var palīdzēt bērniem, kuri zaudējuši savu ģimeni, iegūt jaunas un gādīgas mājas, palīdzēt viņiem izaugt drošā un atbalstošā vidē.

SOS ciematu darbība lielā mērā ir atkarīga no ziedotāju labvēlības. Lai SOS ģimenes varētu audzināt pieņemtos bērnus, tām nepieciešams ziedotāju atbalsts. Pusi no izmaksām, kas saistītas ar bērnu ikdienu SOS ģimenēs, palīdz segt bērnu dzimtās pašvaldības. Tikai ar Jūsu palīdzību varam saņemt atlikušos līdzekļus, lai rūpētos  par bērniem, lai SOS ģimenes varētu droši raudzīties nākotnē.

Jūsu regulārais ziedojums palīdzēs SOS ģimenēm apmaksāt daudzas ikdienišķas, bet katrai ģimenei svarīgas lietas, piemēram,

  • iegādāties bērniem nepieciešamās ikdienas lietas un attīstīt bērnu talantus;
  • apmaksāt SOS ģimeņu komunālos maksājumus;
  • nodrošināt bērnu medicīnisko un psiholoģisko aprūpi, logopēda vai citu speciālistu konsultācijas.

Palīdziet ar savu ziedojumu un atbalstiet ģimenes, lai bērniem vienmēr būtu drošība par nākotni. Viņiem palīdzēs ikviena summa, kuru būsiet gatavi sniegt – 5,  10, 15 vai 20 eiro mēnesī.