Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Kļūsti par SOS ciematu draugu!

Bērni, tāpat kā koki, neizaug kampaņas ietvaros. Viņiem ir nepieciešamas rūpes un gādība katru dienu.

Tikai pateicoties Tavam regulāram atbalstam, SOS ciematu ģimenes var palīdzēt bērniem, kuri zaudējuši savu ģimeni, iegūt jaunas un gādīgas mājas, palīdzēt viņiem izaugt drošā un atbalstošā vidē.

SOS bērnu ciemati Latvijā darbojas jau 22 gadus. SOS ģimenēs šobrīd aug 130 bērni, kuri zaudējuši savu bioloģisko vecāku gādību. Katrā no ģimenēm aug 4-6 bērni, par viņiem ik dienu rūpējas SOS mammas vai SOS vecāku pāri.

Tavs regulārais ziedojums palīdzēs SOS ģimenēm apmaksāt daudzas ikdienišķas, bet katrai ģimenei svarīgas lietas, piemēram,

  • iegādāties bērniem nepieciešamās ikdienas lietas un attīstīt bērnu talantus;
  • apmaksāt SOS ģimeņu komunālos maksājumus;
  • nodrošināt bērnu medicīnisko un psiholoģisko aprūpi, logopēda vai citu speciālistu konsultācijas.

Pievienojies SOS bērnu ciematu Draugu klubam un atbalsti kādu no mūsu bērniem regulāri. Viņiem palīdzēs ikviena summa, kuru būsi gatavs sniegt – 10, 15 vai 20 eiro mēnesī.