Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Jau 24 gadus Latvijā darbojas SOS bērnu ciemati. Divos SOS ciematos Īslīcē un Valmierā SOS ģimenēs šobrīd aug 120 bērni, kuri zaudējuši savu bioloģisko vecāku gādību. Katrā no ģimenēm aug 4-6 bērni, par viņiem ik dienu rūpējas SOS mammas vai SOS vecāku pāri.

Īslīces SOS bērnu ciemats darbojas jau 24 gadus. Ciematā ir 12 mājas, katrā SOS audžuģimenē dzīvo 4-6 bērni un viņu SOS mamma. Aizvadītajos gados ciemata SOS ģimenēs izauguši un patstāvīgajā dzīvē devušies vairāk nekā simts bērni.  Pēc daudziem intensīvās lietošanas gadiem SOS ģimeņu mājās ir daudz lietu, ko būtu nepieciešams uzlabot. 

2021. gadā Eiropas Rekonstrukciju un attīstības bankas Kopienas iniciatīva ir izvēlējusies Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju par organizāciju, kuras laika posmā no 2021. gada 3. maija līdz 2021. gada 3. novembrim saņemtie ziedojumi tiks dubultoti, pievienojot tiem tādu pašu summu.

Tas nozīmē, ka katram ziedotajam eiro ERAB Kopienas iniciatīva pievienos vēl vienu eiro, katriem 10 eiro vēl 10 eiro un katriem 100 eiro – 100 eiro!

Šīs sadarbības ietvaros tiks atbalstīti trīs Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijai nozīmīgi projekti:

  • vannas istabu remonts desmit Īslīces SOS bērnu ciematu ģimeņu mājās,
  • bērnu rotaļu laukuma atjaunošana Īslīces SOS bērnu ciematā,
  • zīdaiņu vecāku atbalsta programmas “Piedzimstot bērniņam” īstenošana 2022. gadā.

ERAB Kopienas iniciatīvas 2021. gada atbalsta solījums būs spēkā, ja tiks izpildītas ziedojumu piesaistes un atskaišu iesniegšanas prasības.

Aicinām atbalstīt šos nozīmīgos projektus, un ziedojums tiks dubultots!