Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Lai mamma ir!

Lūdzu, izvēlieties ziedojuma veidu

Atbalstiet ar regulāru ikmēneša ziedojumu un palīdziet rūpēties ilgtermiņā!

Ziedojuma kontaktinformācija


Apmaksas veids regulāram ziedojumam

Šīm bankām nav pieejami automātiski izveidoti regulārie maksājumi, tāpēc lūgums tos izveidot pašiem:

Atbalstiet ar ziedojumu un palīdziet rūpēties!

Ziedojuma kontaktinformācija


Apmaksas veids

Mamma ikvienam no mums ir ļoti svarīgs cilvēks. Daudziem pats svarīgākais. Pateicoties mammām, mēs esam nākuši šajā pasaulē, iemācījušies šīs pasaules kārtību, saņēmuši mammu mīlestību un atbalstu. Ikvienam no mums ir ko teikt par savu mammu.

Mamma ir vismīļākā!

Mamma ir vissvarīgākā!

Mamma ir...

Tomēr dažkārt dzīvē notiek nelabojamais, un bērni paliek bez savas mammas, savas ģimenes. Slimības, nelaimes gadījumi un postošas atkarības – tie ir tikai daži no iemesliem, kādēļ tā notiek.

Lai šādā situācijā bērni ciestu pēc iespējas mazāk un nenonāktu bērnu namā, viņiem palīgā SOS bērnu ciematos Īslīcē un Valmierā jau 25 gadus nāk SOS audžumammas. Viņas pieņem bērnus kā savējos, radot viņiem jaunas un drošas mājas SOS ģimenēs. Divos SOS ciematos SOS ģimenēs šobrīd aug 120 bērni, kuri zaudējuši savu bioloģisko vecāku gādību. Katrā no ģimenēm aug 4-6 bērni, par viņiem ik dienu rūpējas SOS mammas vai SOS vecāku pāri. Atbalstošā un pieņemošā vidē bērni dziedē savas iepriekš iegūtās pieredzes rētas, mācās no jauna uzticēties un aug par atbildīgiem un gādīgiem cilvēkiem. Šajā ceļā viņus nepagurušas pavada SOS mammas – auklējot, mīļojot, mācot un audzinot.

Lai palīdzētu bērniem, ir nepieciešami gan cilvēciskie, gan materiālie resursi. Par cilvēcisko aspektu ik dienu rūpējas SOS audžuvecāki un mūsu organizācijas atbalsta speciālisti, bet materiālo vajadzību nodrošināšanai mums nepieciešams atsaucīgu cilvēku atbalsts.
Lai SOS ģimenes varētu audzināt pieņemtos bērnus, tām nepieciešams ziedotāju atbalsts. Vairāk nekā pusi no izmaksām, kas saistītas ar bērnu ikdienu SOS ģimenēs, palīdz segt bērnu dzimtās pašvaldības. Atlikušie līdzekļi, kas nepieciešami, lai rūpētos par bērniem, SOS ģimeņu rīcībā nonāk, pateicoties labas gribas cilvēku ziedojumiem.

Palīdziet SOS mammām ilgtermiņā rūpēties par bērniem, ziedojot SOS ģimeņu atbalstam!

Lai mamma ir!

Tieši pateicoties  kaut nelielam, bet regulāram Jūsu atbalstam bērniem, kuru bērnība nav iesākusies laimīgi, ir iespēja atkal dzīvot ģimenē un drošā vidē!