Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Rimants Liepiņš, Stirnu buks

Mums ir svarīgi, lai bērni Latvijā augtu pilnvērtīgās ģimenēs, tiem būtu aktīva, sportiska un prieka pilna bērnība. Es gribu, lai mani dēli dzīvo laimīgākā, veselīgākā nācijā, tieši tāpēc taku skrējienu seriālā Stirnubuks.lv bērni un jaunieši ir mūsu prioritāšu skalas augšgalā! 

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija

ir labdarības organizācija, kas  jau 22 gadus veido un atbalsta SOS ģimenes bērniem, kuri palikuši bez savu vecāku gādības, ģimeņu atbalsta centros palīdz ģimenēm, kas nonākušas krīzes situācijās, kā arī uzrunā, apmāca un atbalsta jaunās audžuģimenes, adoptētājus, aizbildņus un viesģimenes. SOS Bērnu ciematu asociācija īsteno arī dažāda veida atbalsta programmas - jaunajām māmiņām pēc bērna piedzimšanas, pusaudžiem, kas nonākuši grūtībās, kā arī bērniem un ģimenēm, kuri zaudējuši savus tuviniekus.
 

Bērni, tāpat kā koki, neizaug kampaņas ietvaros

Bērniem rūpes un gādība  nepieciešamas katru dienu. Tikai pateicoties Jūsu atbalstam, mēs varam palīdzēt bērniem, kuri zaudējuši savu ģimeni, iegūt jaunas un gādīgas mājas SOS ģimenēs, palīdzēt viņiem izaugt drošā un atbalstošā vidē. Priecāsimies par ikvienu ziedojumu, ko pievienosiet savai  Stirnu buka dalības maksai, lai palīdzētu bērniem un jauniešiem, kuri lieli aug SOS ģimenēs. 

Ja vēlaties SOS ģimenēs augošos bērnus atbalstīt regulāri, aicinām Jūs pievienoties SOS ciematu Draugu klubam. Jūsu regulārais ziedojums palīdzēs SOS ģimenēm apmaksāt daudzas ikdienišķas, bet katrai ģimenei svarīgas vajadzības, piemēram, iegādāties bērniem nepieciešamās ikdienas lietas un attīstīt bērnu talantus (drēbes, sporta inventārs, mācību materiāli, pulciņu apmeklējums), apmaksāt SOS ģimeņu komunālos maksājumus, nodrošināt bērnu medicīnisko un psiholoģisko aprūpi, logopēda, u.c. konsultācijas. Uzzināt vairāk par Draugu Klubu.

Labo darbu telts

SOS bērnu ciematu paspārnē esošie bērni un jaunieši Stirnu buka pasākumos piedalās bez maksas, bet Jūs varat viņiem palīdzēt, ziedojot kopā ar savu dalības maksu vai apmeklējot Labo darbu telti taku skrējienu norises vietās.
Labo darbu teltī satiksiet SOS ciematu vēstnešus, kuri pastāstīs vairāk par SOS bērnu ciematu darbību, varēstiet iegādāties labdarības suvenīrus un arī kļūt par SOS ciematu Draugu kluba biedru.