Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Mācies un palīdzi mācīties!

Izvēlieties ziedojuma summu:

Ziedojuma kontaktinformācija


Apmaksas veids

Atbalstām bērnus no SOS ciematu ģimenēm!

Laikā, kad bērni nevar doties uz skolu un tikties ar vienaudžiem, viņiem ir nepieciešama palīdzība, lai tiktu galā ar situāciju un justos droši. Īpaši nozīmīgs šis atbalsts ir bērniem, kuri savā dzīvē ir piedzīvojuši bailes, nedrošību un pāridarījumus, zaudējuši savas bioloģiskās ģimenes. Iepriekš piedzīvotais ir atstājis dziļas rētas un ietekmē ne tikai viņu pašsajūtu, bet arī spēju mācīties.

Lai spētu tikt galā ar mācību grūtībām, šiem bērniem ir vajadzīgs papildus atbalsts, ko var sniegt profesionālas mācību atbalsta personas.

“Mācību centrs MP” uzsāk sadarbību ar SOS Bērnu ciematiem, lai palīdzētu bērniem, un aicina savus absolventus, izglītojamos un citus interesentus apmeklēt bezmaksas lekciju ciklu “Mācies un palīdzi mācīties!”. 

Visi interesenti, kuri plāno piedalīties lekcijās, tiek aicināti ziedot, lai kopīgi palīdzētu piesaistīt mācību mentorus SOS Bērnu ciematu aprūpē esošo bērnu izglītošanai.