Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

“Es varu un es gribu viņiem palīdzēt atvieglot dzīvi un uz to paskatīties citādākām acīm. Palīdzēt visos ikdienas darbos un dziedēt viņu dvēseles sāpes.”

Sandra, SOS mamma

Piedzimstot mamma mums ir visa pasaule. Pēc tam mēs mācāmies iepazīt pasauli caur savu mammu. Mamma ir mūsu drošā aizmugure, stiprais plecs, patvērums brīžos, kad ir grūti.

Tomēr dažkārt dzīvē notiek citādāk un bērni paliek bez savas mammas un ģimenes. Bez drošības, patvēruma un atbalsta. Slimības, nelaimes gadījumi un postošas atkarības – tie ir tikai daži no iemesliem, kādēļ tā notiek.

Bērniem, kas zaudējuši savas mammas un ģimenes rūpes, palīgā nāk SOS mammas. Viņas pieņem bērnus kā savējos, radot viņiem jaunas un drošas mājas SOS ģimenēs. SOS ģimenēs divos SOS bērnu ciematos – Īslīcē un Valmierā, kā arī SOS ģimenēs ārpus tiem, šobrīd aug 120 bērni. Katrā no šīm ģimenēm aug 4-6 bērni, un par viņiem ik dienu rūpējas SOS mammas. Bieži visi vienā SOS ģimenē dzīvojošie bērni ir bioloģiskie brāļi un māsas.

SOS mammas ir SOS ģimeņu pamatu pamats. Bez viņu apņēmības, enerģijas, sirds siltuma un spējas pieņemt nebūtu iedomājamas SOS ģimenes.

Būt par SOS mammu ir arī liela uzdrīkstēšanās un lēmums, kas maina SOS mammu dzīves. Viņas bērniem, kas piedzīvojuši zaudējumus un grūtības, kļūst par pastāvīgu patvērumu un miera ostu. Tas nav darbs, kur piecos vakarā pārvelc biroja kurpes un aizver durvis, lai skrietu uz mājām. Būt par SOS mammu ir sirds aicinājums, kur sevi jāatdod vārda tiešā nozīmē divdesmit četras stundas dienā. Pirmie zobi, pirmie soļi, pirmie vārdi, pirmie septembri, pirmie randiņi... Dzirkstoši priecīgais un durstīgi skumjais nepārtraukti mijas, neļaujot aizmirst, ka īstas dzīves cena ir nebeidzami kāpumi un kritumi, kur svarīgi būt kopā.

Ar Tavu atbalstu SOS mammas var palīdzēt bērniem izaugt. Vairāk nekā pusi no izmaksām, kas saistītas ar bērnu ikdienu SOS ģimenēs, palīdz segt bērnu dzimtās pašvaldības. Atlikušie līdzekļi, kas nepieciešami, lai rūpētos par bērniem, SOS ģimeņu rīcībā nonāk, pateicoties atsaucīgu cilvēku ziedojumiem.

Palīdzi mums palīdzēt! Atbalsti SOS mammas!