Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Kāpēc mums rūp šī organizācija?

Jura stāsts

Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija veic ļoti svarīgu un reizē ļoti skaistu misiju – uzņemas gādību par bērniem, kuri dzīvē ir cietuši un, iespējams, pat zaudējuši jebkādu ticību sev un labajam vispār. Ja neviens  viņus neatbalsta un viņi šo ticību neatgūst, diemžēl viņa nākotne ir ļoti apdraudēta. Pateicoties SOS bērnu ciematiem šie bērni atjauno ticību sev un labajam, turklāt asociācija arī atbalsta un palīdz īstenot bērnu sapņus un cerības, ko citādi nebūtu iespējams sasniegt. Pateicība Dievam, ka mums pašiem ir ģimenes, kas tāpat tic un atbalsta mūs mūsu sapņos un cerībās, kā arī grūtos brīžos. Šiem bērniem to nodrošina SOS bērnu ciematos – tāpēc vairosim labo kopā – un dāvāsim prieku viens otram, atbalstot SOS bērnu ciematus! Zinu, ka arī mums pašiem tas dos gandarījumu un lielu prieku, un tas nepārprotami iepriecinātu Tevi, mani un Zani vairāk par simtiem ziedu, kuru dāvātais prieks, diemžēl, ir tik ļoti īss. 

Zanes stāsts

Jau kopš vidusskolas esmu izjutusi tādu kā pievilkšanās spēku, kas saistās ar bērniem un jauniešiem, kas dažādu apstākļu sakritību dēļ piedzīvojuši pārāk daudz sāpju, ciešanu, vilšanos un pāridarījumu. Vienmēr gribējies kaut kā palīdzēt, bet īsti nespēju atrast īsto veidu kā to īstenot. Taču 2016.gada februārī man tika piedāvāta iespēja SOS bērnu ciematus atbalstīt ar ziedojumu. Ceru, ka kādreiz varēšu dot arī ko vairāk.

Mēs ticam un esam dziļi pārliecināti, ka ikviens bērns un jaunietis ir pelnījis vietu, ko saukt par mājām, saņemot personīgu attieksmi. Tieši tā notiek SOS bērnu ciematos! Te bērniem dod īstas mājas un mammas, kas par viņiem rūpējas, līdz īstie vecāki var atkal uzņemties par viņiem rūpes vai arī viņi dodas patstāvīgā dzīvē.

Šīs pašaizliedzīgās sievietes un vīrieši viņu dzīvēs iesaistās 100%, jo katrs no viņiem dziļi sirdī SOS ģimenes bērnus mīl kā SAVĒJOS! Arī bērni ar laiku, iepazīstot SOS vecākus, un saprotot, ka viņi netiks pamesti un atstumti, novērtē viņu ieguldījumu. Arī mēs novērtējam SOS ģimeņu milzīgo pašatdevi un ticību bērniem, tāpēc esam pārliecināti,  ka visa saziedotā nauda palīdzēs bērnu nākotni iekrāsot gaišāku!

 

Būsim no sirds priecīgi un pateicīgi, ja ziediem atvēlēto naudiņu ziedosiet Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijai šajā lapā vai uz asociācijas ziedojuma konta numuriem, mērķī norādot: "Mazajām sirsniņām"

Par saziedoto summu paziņosim mūsu īpašajā dienā.