Lai bērni justos kā mājās, ģimenēm SOS ciematos ir virkne regulāru ikdienas vajadzību, kas nevar gaidīt. Ziedo regulāri un palīdzi bērniem SOS ciematos augt bez apstājas!

Jau 25 gadus Latvijā darbojas SOS bērnu ciemati. Divos SOS ciematos Īslīcē un Valmierā SOS ģimenēs šobrīd aug 120 bērni, kuri zaudējuši savu bioloģisko vecāku gādību. Katrā no ģimenēm aug 4-6 bērni, par viņiem ik dienu rūpējas SOS mammas vai SOS vecāku pāri.

Arī SOS ģimeņu atbalsta centros mūsu speciālisti palīdz ģimenēm un bērniem visā Latvijā.

Tikai pateicoties Jūsu regulāram atbalstam, SOS ciematu ģimenes var palīdzēt bērniem, kuri zaudējuši savu ģimeni, iegūt jaunas un gādīgas mājas, izaugt drošā un atbalstošā vidē.

Kaut neliels, bet regulārs ziedojums ir neatsverama palīdzība.

SOS ģimeņu darbība lielā mērā ir atkarīga no ziedotāju labvēlības, jo bērnu dzimtās pašvaldības palīdz segt tikai daļu no izmaksām, kas saistītas ar bērnu ikdienu SOS ģimenēs. Ar Jūsu palīdzību varam parūpēties, lai bērni saņemtu visu nepieciešamo un SOS ģimenes varētu ar paļāvību raudzīties nākotnē.

Jūsu regulārais ziedojums palīdzēs SOS ģimenēm apmaksāt daudzas ikdienišķas, bet katrai ģimenei svarīgas lietas, piemēram,

  • iegādāties bērniem nepieciešamās ikdienas lietas un attīstīt bērnu talantus;
  • apmaksāt bērnu treniņus vai ārpusskolas nodarbības;
  • nodrošināt bērnu medicīnisko un psiholoģisko aprūpi, logopēda vai citu speciālistu konsultācijas.

Atbalstiet SOS ģimenes ar ziedojumu, lai bērni varētu izaugt drošā un gādīgā vidē!

Jebkura summa, kuru būsiet gatavi ziedot – 5,  10, 15 vai vairāk eiro mēnesī, palīdzēs  bērniem augt un piedzīvot laimīgāku bērnību. Paldies par Jūsu atbalstu!

Norādiet ziedojuma summu, un tā ik mēnesi tiks pārskaitīta SOS Bērnu ciematu bērnu atbalstam, tostarp arī Ukrainas ģimenēm!

*Kampaņas vizuālais un video noformējums tapis ar uzņēmuma Tet atbalstu.