Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Palīdzi bērniem! Ne tikai svētkos.

Pieteikties ikmēneša ziedojumam

Ziedojuma kontaktinformācija


Apmaksas veids regulāram ziedojumam

Šīm bankām nav pieejami automātiski izveidoti regulārie maksājumi, tāpēc lūgums tos izveidot pašiem:

Palīdzi bērniem! Ne tikai svētkos.

Tuvojoties dažādiem svētkiem, mēs atveram savas sirdis rūpēs par citiem. Aizkustinoši skaists ir svētku laiks, kad visvairāk palīdzam tiem, kam dzīvē nav paveicies un nepieciešamas īpašs atbalsts un rūpes. Mēs atkal un atkal noticam dāvināšanas brīnumam un paveicam daudz labu darbu.

Tomēr bērni nevar izaugt, pateicoties svētku brīnumam. Lai viņi augtu veseli, laimīgi un drošībā, jānotiek ikdienas brīnumam – viņiem jāsaņem atbalsts ik dienu, līdz viņi pieaug un spēj nostāties uz savām kājām. Par bērniem SOS bērnu ciematu ģimenēs ik dienu rūpējas SOS audžuvecāki.

Jau 24 gadus Latvijā darbojas SOS bērnu ciemati. Divos SOS ciematos Īslīcē un Valmierā SOS ģimenēs šobrīd aug 120 bērni, kuri zaudējuši savu bioloģisko vecāku gādību. Katrā no ģimenēm aug 4-6 bērni, par viņiem ik dienu rūpējas SOS mammas vai SOS vecāku pāri.

Arī SOS ģimeņu atbalsta centros mūsu speciālisti palīdz ģimenēm un bērniem visā Latvijā.

Īsumā: Kas ir SOS bērnu ciemati.

Tikai pateicoties Jūsu regulāram atbalstam, SOS ciematu ģimenes var palīdzēt bērniem, kuri zaudējuši savu ģimeni, iegūt jaunas un gādīgas mājas, izaugt drošā un atbalstošā vidē.

Kaut neliels, bet regulārs ziedojums ir neatsverama palīdzība.

SOS ģimeņu darbība lielā mērā ir atkarīga no ziedotāju labvēlības, jo bērnu dzimtās pašvaldības palīdz segt tikai daļu no izmaksām, kas saistītas ar bērnu ikdienu SOS ģimenēs. Ar Jūsu palīdzību varam parūpēties, lai bērni saņemtu visu nepieciešamo un SOS ģimenes varētu ar paļāvību raudzīties nākotnē.

Jūsu regulārais ziedojums palīdzēs SOS ģimenēm apmaksāt daudzas ikdienišķas, bet katrai ģimenei svarīgas lietas, piemēram,

  • iegādāties bērniem nepieciešamās ikdienas lietas un attīstīt bērnu talantus;
  • apmaksāt bērnu treniņus vai ārpusskolas nodarbības;
  • nodrošināt bērnu medicīnisko un psiholoģisko aprūpi, logopēda vai citu speciālistu konsultācijas.

Atbalstiet SOS ģimenes ar ziedojumu, lai bērni varētu izaugt drošā un gādīgā vidē!

Jebkura summa, kuru būsiet gatavi ziedot – 5,  10, 15 vai 20 eiro mēnesī, palīdzēs  bērniem augt un piedzīvot laimīgāku bērnību. Paldies par Jūsu atbalstu!