Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Skaists ir svētku laiks, kad visvairāk palīdzam tiem, kam dzīvē nav paveicies un nepieciešams īpašs atbalsts un rūpes. Mēs atkal un atkal noticam dāvināšanas brīnumam un paveicam daudz labu darbu.

Tomēr bērni nevar izaugt, pateicoties svētku brīnumam. Lai viņi augtu veseli, laimīgi un drošībā, brīnumam ir jānotiek katru dienu – viņiem jāsaņem atbalsts ik dienu, līdz viņi pieaug un spēj nostāties uz savām kājām.

Jau 24 gadus Latvijā darbojas SOS bērnu ciemati. Divos SOS ciematos Īslīcē un Valmierā SOS ģimenēs šobrīd aug 120 bērni, kuri zaudējuši savu bioloģisko vecāku gādību. Katrā no ģimenēm aug 4-6 bērni, par viņiem ik dienu rūpējas SOS mammas vai SOS vecāku pāri.

Arī SOS ģimeņu atbalsta centros mūsu speciālisti gada laikā sniedz atbalstu vairāk nekā 1200 bērniem visā Latvijā.

SOS bērnu ciemati ir vieta, kur bērns var izjust, kas ir ğimene,ko nozīmē, ka tev ir mamma. Esmu uzaugusi tur un par ko esmu izaugusi? Par laimīgu cilvēku, kuram bija laimīga bērnība.” SintijaVai esat kādreiz domājuši, ko varētu darīt ar 15 eiro mēnesī?

Ir daudz labu lietu, ko var iegādāties par 15 eiro. Var aiziet uz kino, nopirkt  kreklu vai apēst uzkodu ārpus mājas. Bet 15 eiro ikmēneša ziedojums var palīdzēt izmainīt kāda bērna dzīvi, palīdzēt viņam izaugt ģimenē.

 

Sāciet ar svētkiem un turpiniet visu gadu - kļūstiet par regulāro ziedotāju, lai palīdzētu bērniem izaugt ģimenēs!Organizācija, kuras pamatā ir sirds siltums, patiesas rūpes un gādība par tiem, kuriem tas vajadzīgs.”

Jūsu regulārais ziedojums palīdzēs SOS audžuģimenēm apmaksāt daudzas ikdienišķas, bet katrai ģimenei svarīgas lietas, piemēram,

  • iegādāties bērniem nepieciešamās ikdienas lietas un attīstīt bērnu talantus;
  • apmaksāt bērnu treniņus vai ārpusskolas nodarbības;
  • nodrošināt bērniem nepieciešamo speciālistu konsultācijas.

 

Atbalstiet SOS ģimenes ar ziedojumu, lai bērni varētu izaugt drošā un gādīgā vidē!