Palīdzi Elzai piedzīvot ģimenes siltumu!

Sešgadīgā Elza savu SOS audžumammu Tamāru satika Ziemassvētkos pirms četriem gadiem. Pēc tēva nāves Elza, viņas brālis un trīs māsas jau gadu dzīvoja bērnunamā. Tajā gadā viņsaulē aizgāja arī bērnu mamma, un visi pieci pēkšņi palika pavisam vieni. Gadu bērnunamā viņi pavadīja nošķirti dažāda vecuma grupiņās – bērni bija atsvešinājušies, apjukuši, trauksmes pilni un dusmīgi.

Pa šiem četriem gadiem bērni un Tamāra viens otru ir labi iepazinuši, pieņēmuši un iemīļojuši. Elza no vārgas mazulītes ir izaugusi par zinātkāru un brašu pirmklasnieci, kura ļoti pieķērusies savai SOS mammai. Viņai, tāpat kā viņas brālim un māsām, Tamāra šobrīd ir pats svarīgākais cilvēks. Un Tamāra labi zina, ka bērniem pasaulē bez viņas neviena cita nav, un ar pacietību un iejūtību pamazām dziedē bērnu pagātnē iegūtās traumas. Ik dienu viņi kopā mācās saskatīt skaisto pasaulē, priecāties par to un neaizmirst viens otram paskatīties acīs, un pajautāt – “Vai Tava sirsniņa šodien ir priecīga?” *

*Vairāk par SOS mammas Tamāras pieredzi un ikdienu, audzinot piecus audžubērnus, var izlasīt Z. Zustas grāmatā “20 padomi laimīgākai bērnībai”. Grāmata tapusi, atzīmējot SOS bērnu ciematu 20 gadu darbības jubileju.

Bērna vārds un foto šajā  stāstā ir mainīts, lai pasargātu viņa privātumu.

 

Tuvojoties Ziemassvētkiem, aicinām jūs atbalstīt Elzu un pārējos SOS ciematu ģimeņu bērnus, ziedojot brīvi izvēlētu summu, kas palīdzēs sagādāt, piemēram:


  • 10€ Dāvanu bērnam Ziemassvētkos.
  • 15€ Radošo nodarbību kursu vienam bērnam vienam mēnesim.
  • 20€ Mājsaimniecības lietas ģimenei.
  • 50€ Teātra apmeklējumu vienai ģimenei.
  • 200€ Psiholoģiskās palīdzības kursu vienam bērnam.

Kļūsti par pastāvīgo ziedotāju!

Bērni - tāpat kā koki neizaug vienas vasaras laikā - tās ir rūpes ilgtermiņā. Arī jūs varat palīdzēt rūpēties par  bērniem, kļūstot par mūsu regulāro atbalstītāju.

Piesakieties šeit, ja vēlaties kļūt par mūsu ciematu draugu, un mēs sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā.


Palīdzi bērnam piedzīvot ģimenes siltumu!

Tikai pateicoties jums, tādi bērni kā Elza var atkal piedzīvot ģimenes sniegto siltumu, augt un attīstīties, lai nākotnē kļūtu par zinātkāriem un pasaulei atvērtiem cilvēkiem. Tikai kopā mēs varam palīdzēt dzīves un cilvēku sāpinātiem bērniem sajust līdzcilvēku atbalstu, atgūt pašapziņu un ticību saviem spēkiem.

 

Līdzīgi kā Elza vēl daudzi bērni Latvijā aug bērnu namos un izmisīgi  gaida cilvēkus, kuri palīdzētu viņiem piedzīvot ģimenes siltumu un drošas, emocionāli stabilas un ilglaicīgas attiecības. SOS ģimenēs šie bērni, kuri dažādu iemeslu dēļ ir zaudējuši savu bioloģisko vecāku aprūpi, rod savas jaunās mājas un ģimenes.

Šobrīd divos SOS bērnu ciematos - Valmierā un Īslīcē - 26 SOS ģimenēs savas jaunās mājas raduši 140 bērni no visas Latvijas. Katrā ciematu ģimenē aug 4-6 bērni, par kuriem, tāpat kā īstās ģimenēs, ik dienu rūpējas SOS mammas vai SOS vecāku pāri. SOS bērnu ciemati ir nevalstiska organizācija – biedrība, kas tikai pateicoties sadarbības partneru un atbalstītāju palīdzībai var gādāt par to, lai bērni izaugtu ģimenē.

 

Ikvienas privātpersonas vai uzņēmuma atbalsts šajā darbā mums ir ļoti svarīgs, jo tas ļauj mums uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un sniegt viņiem pašu galveno – ģimenes siltumu.

 Ja vēlaties saņemt ziedojuma apstiprinājumu, lai saņemtu nodokļu atlaides, lūdzu sazinieties ar SOS Bērnu ciematu asociāciju.

 

Mūsu rekvizīti:
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija
Zemitānu laukums 5, Rīga, LV-1006
Reģ. Nr. 40008029381

Mūsu konti:
SEB bankā LV56UNLA0050011994184
Swedbank LV65HABA0551033254521
Luminor bankā LV44NDEA0000083612402