Palīdzi Markusam piedzīvot ģimenes siltumu!

Markuss piedzima Ziemassvētkos pirms diviem gadiem. Viņš pasteidzās ierasties pasaulē dažas nedēļas agrāk, un neviens par viņa ierašanos īpaši nepriecājās. Pēc dažām dienām mamma Markusu atstāja vienu slimnīcas lielajā, baltajā palātā, līdzīgi kā tas bija noticis ar viņa māsām. Vēl pēc dažām nedēļām puisēns, gādīgu, svešu roku nests, nonāca bērnu namā. Pirmajā dzīves gadā Markusam pieskārās daudzas rokas un uz viņu noraudzījās daudzas svešas sejas – ārsti, māsiņas, sanitāres, bāriņtiesas darbinieces, auklītes un brīvprātīgie. Nevienas rokas Markusu ilgi neauklēja, un neviena seja ilgi nesmaidīja, jo visiem bija jāsteidzas tālāk pie saviem darbiem un ģimenēm. Zēns lielākoties bija pavisam viens, guļot līdzās tādiem pašiem bēdu brāļiem un māsām.

Aizvadītajā vasarā puisēns satika kādu cilvēku, kuram, šķiet, pieder viss pasaules laiks, lai parūpētos par Markusu un viņa māsiņām. Nu jau gandrīz pusgadu viņi visi pieci aug pie savas SOS mammas Initas – kopā izdzīvo ikdienas priekus un bēdas un ļoti, ļoti gaida savus pirmos Ziemassvētkus mājās un Markusa otro dzimšanas dienu.

*Bērnu tiesību aizsardzības nolūkos bērna vārds ir mainīts!

 

Tuvojoties Ziemassvētkiem, aicinām Tevi atbalstīt Markusu un pārējos SOS ciematu ģimeņu bērnus, ziedojot brīvi izvēlētu summu, kas palīdzēs sagādāt, piemēram:


  • 10€ Dāvanu bērnam Ziemassvētkos.
  • 15€ Radošo nodarbību kursu vienam bērnam vienam mēnesim.
  • 20€ Mājsaimniecības lietas ģimenei.
  • 50€ Teātra apmeklējumu vienai ģimenei.
  • 200€ Psiholoģiskās palīdzības kursu vienam bērnam.

Palīdzi piedzīvot ģimenes siltumu!

Tikai pateicoties Tev, tādi bērni kā Markuss var atkal piedzīvot ģimenes sniegto siltumu, augt un attīstīties, lai nākotnē kļūtu par zinātkāriem un pasaulei atvērtiem cilvēkiem. Tikai kopā mēs varam palīdzēt dzīves un cilvēku sāpinātiem bērniem sajust līdzcilvēku atbalstu, atgūt pašapziņu un ticību saviem spēkiem.

 

Līdzīgi kā Markuss vēl daudzi bērni Latvijā aug bērnu namos un izmisīgi  gaida cilvēkus, kuri palīdzētu viņiem piedzīvot ģimenes siltumu un drošas, emocionāli stabilas un ilglaicīgas attiecības. SOS ģimenēs šie bērni, kuri dažādu iemeslu dēļ ir zaudējuši savu bioloģisko vecāku aprūpi, rod savas jaunās mājas un ģimenes.

Šobrīd divos SOS bērnu ciematos - Valmierā un Īslīcē - 26 SOS ģimenēs savas jaunās mājas raduši 140 bērni no visas Latvijas. Katrā ciematu ģimenēm aug 4-6 bērni, par kuriem, tāpat kā īstās ģimenēs, ik dienu rūpējas SOS mammas vai SOS vecāku pāri. SOS bērnu ciemati ir nevalstiska organizācija – biedrība, kas tikai pateicoties sadarbības partneru un atbalstītāju palīdzībai var gādāt par to, lai bērni izaugtu ģimenē.

 

Ikvienas privātpersonas vai uzņēmuma atbalsts šajā darbā mums ir ļoti svarīgs, jo tas ļauj mums uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un sniegt viņiem pašu galveno – ģimenes siltumu.

 

Bērni - tāpat kā koki neizaug vienas sezonas laikā - tās ir rūpes ilgtermiņā. Arī Tu vari palīdzēt rūpēties par  bērniem, kļūstot par mūsu regulāro atbalstītāju. Kļūsti par SOS ciematu draugu ŠEIT.

 

Ja vēlaties saņemt ziedojuma apstiprinājumu, lai saņemtu nodokļu atlaides, lūdzu sazinieties ar SOS Bērnu ciematu asociāciju.

 

Mūsu rekvizīti:
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija
Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012
Reģ. Nr. 40008029381

Mūsu konti:
SEB bankā LV56UNLA0050011994184
Swedbank LV65HABA0551033254521
Nordea bankā LV44NDEA0000083612402